Auta, autodráhy

Informace

Novinky

Teamsterz herní set tahač s policejním autem a vrtulníkem na baterie Světlo Zvuk

DS22739795

Nový produkt

Parádní policejní set z plastu od Teamsterz, obsahující nákladní auto pro přepravu, policejní auto a helikoptéru. Vydává policejní zvuky a bliká. Otevírací zadní rampa. Hračka se světlem a zvukem na baterie. Unikátní policejní tahač s prostorným podvalníkem, na který lze umístit policejní auto a vrtulník. Zapněte houkačky, aby vám ostatní auta uvolnili prostor. Vzlétněte s vrtulníkem a udělejte vzdušný průzkum. Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by tento krásný model auta nefascinoval? Rozměry balení (š v h): 70 x 27,5 x 15cm Délka auta: 25cm Délka vrtulníku: 36cm Délka soupravy: 67cm Materiál: plast Baterie: 3x AAA 1,5V (jsou součástí) Obsah balení: tahač policie, osobní autíčko, helikoptéra Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Více informací

Skladem

1 800 Kč s DPH

Více informací

Parádní policejní set z plastu od Teamsterz, obsahující nákladní auto pro přepravu, policejní auto a helikoptéru. Vydává policejní zvuky a bliká. Otevírací zadní rampa. Hračka se světlem a zvukem na baterie.

Unikátní policejní tahač s prostorným podvalníkem, na který lze umístit policejní auto a vrtulník. Zapněte houkačky, aby vám ostatní auta uvolnili prostor. Vzlétněte s vrtulníkem a udělejte vzdušný průzkum.

Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by tento krásný model auta nefascinoval?

Rozměry balení (š v h): 70 x 27,5 x 15cm
Délka auta: 25cm
Délka vrtulníku: 36cm
Délka soupravy: 67cm
Materiál: plast
Baterie: 3x AAA 1,5V (jsou součástí)
Obsah balení: tahač policie, osobní autíčko, helikoptéra

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: