Auta, autodráhy

Informace

Novinky

BRUDER 03411 Bagr kolový Caterpillar model 1:16 červeno-bílý Zobrazit větší

BRUDER 03411 Bagr kolový Caterpillar model 1:16 červeno-bílý

DS97601720

Nový produkt

*** BRUDER 3411 Červenobílý bagr na kolech CAT s vynikajícím detailním zpracováním. Umí bagrovat pod úrovní terénu. Ovládá se jednoduše pomocí plně funkčního ramene. Firma Bruder byla založena v roce 1926 a v současné době patří mezi největší rodinné firmy. Nachází se v malém městečku Burgfarnbach v jižním Německu. Od konce 50. let vyvíjela své vlastní výrobky. Postupem času se začala soustředit na výrobu modelů zemědělských strojů z plastu. Krédem společnosti Bruder je nabízet dětem funkční, bezpečné a kreativní hračky. Technologie výroby hraček Bruder je chráněná a mezinárodně patentovaná. Hračky značky Bruder jsou vyrobeny z vysoce kvalitního, pružného plastu s lesklým povrchem. Rozměry balení (š v h): Rozměry dětské hračky (š v h): Materiál: plast Měřítko: 1:16 Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Více informací

Skladem

511 Kč s DPH

Více informací

***
BRUDER 3411

Červenobílý bagr na kolech CAT s vynikajícím detailním zpracováním. Umí bagrovat pod úrovní terénu. Ovládá se jednoduše pomocí plně funkčního ramene.

Firma Bruder byla založena v roce 1926 a v současné době patří mezi největší rodinné firmy. Nachází se v malém městečku Burgfarnbach v jižním Německu. Od konce 50. let vyvíjela své vlastní výrobky. Postupem času se začala soustředit na výrobu modelů zemědělských strojů z plastu. Krédem společnosti Bruder je nabízet dětem funkční, bezpečné a kreativní hračky. Technologie výroby hraček Bruder je chráněná a mezinárodně patentovaná. Hračky značky Bruder jsou vyrobeny z vysoce kvalitního, pružného plastu s lesklým povrchem.

Rozměry balení (š v h):
Rozměry dětské hračky (š v h):
Materiál: plast
Měřítko: 1:16

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: