Auta, autodráhy

Informace

Novinky

RC Auto terénní 28cm na vysílačku ovládání volantem 1:14 na baterie Světlo Zvuk Zobrazit větší

RC Auto terénní 28cm na vysílačku ovládání volantem 1:14 na baterie Světlo Zvuk

DS24385021

Nový produkt

**** Off-road na dálkové ovládání, pro všechny malé závodníky, kteří milují dobrodružství. Radio control model (RC) - Auto rádiem řízené. Auto na dálkové ovládání musí mít doma každý kluk! Je to dobrodružství a vzrušení z řízení auta, které je ale naprosto bezpečné a zdraví neškodné. Při koupi více R/C autíček doporučujeme pořídit takové, aby každé z nich jezdilo na jinou frekvenci a neprolínaly se tak při hře signály z více ovladačů. Různé frekvence vám umožní souběžnou jízdu dvou stejných aut, což se jistě hodí při pořádání závodů s kamarádem. balení: 50 x 22 x 18cm auto: 28cm baterie auto: 4,8V battery pack (ano) baterie DO: 3x1,5V AA (ne) pohon 4x4 měřítko: 1:14 Frekvence: neuvedeno 6+ žluto-modrá, červeno-černá

Více informací

Skladem

1 220 Kč s DPH

Více informací

****
Off-road na dálkové ovládání, pro všechny malé závodníky, kteří milují dobrodružství. Radio control model (RC) - Auto rádiem řízené. Auto na dálkové ovládání musí mít doma každý kluk! Je to dobrodružství a vzrušení z řízení auta, které je ale naprosto bezpečné a zdraví neškodné.

Při koupi více R/C autíček doporučujeme pořídit takové, aby každé z nich jezdilo na jinou frekvenci a neprolínaly se tak při hře signály z více ovladačů. Různé frekvence vám umožní souběžnou jízdu dvou stejných aut, což se jistě hodí při pořádání závodů s kamarádem.

balení: 50 x 22 x 18cm
auto: 28cm
baterie auto: 4,8V battery pack (ano)
baterie DO: 3x1,5V AA (ne)
pohon 4x4
měřítko: 1:14
Frekvence: neuvedeno
6+

žluto-modrá, červeno-černá

30 dalších produktů ve stejné kategorii: