Auta, autodráhy

Informace

Novinky

RC Tank 20cm na vysílačku 27MHz na baterie 1:32 plná funkce Světlo Zvuk Zobrazit větší

RC Tank 20cm na vysílačku 27MHz na baterie 1:32 plná funkce Světlo Zvuk

DS78998895

Nový produkt

**** Obrněné vozidlo na dálkové ovládání, pro všechny malé závodníky, kteří milují dobrodružství. Radio control model (RC) - Auto rádiem řízené. Auto na dálkové ovládání musí mít doma každý kluk! Je to dobrodružství a vzrušení z řízení auta, které je ale naprosto bezpečné a zdraví neškodné. Tento tank jezdí na kmitočtu 27MHz. Při koupi více R/C vozidel doporučujeme pořídit takové, aby každé z nich jezdilo na jinou frekvenci a neprolínaly se tak při hře signály z více ovladačů. Různé frekvence vám umožní souběžnou jízdu dvou stejných vozidel. balení 34 x 14 x 13cm tank (tělo) 20cm baterie tank: 4x1,5V AA (ne) baterie DO: 2x1,5V AA (ne)

Více informací

Skladem

525 Kč s DPH

Více informací

****
Obrněné vozidlo na dálkové ovládání, pro všechny malé závodníky, kteří milují dobrodružství. Radio control model (RC) - Auto rádiem řízené. Auto na dálkové ovládání musí mít doma každý kluk! Je to dobrodružství a vzrušení z řízení auta, které je ale naprosto bezpečné a zdraví neškodné.
Tento tank jezdí na kmitočtu 27MHz. Při koupi více R/C vozidel doporučujeme pořídit takové, aby každé z nich jezdilo na jinou frekvenci a neprolínaly se tak při hře signály z více ovladačů. Různé frekvence vám umožní souběžnou jízdu dvou stejných vozidel.
balení 34 x 14 x 13cm
tank (tělo) 20cm
baterie tank: 4x1,5V AA (ne)
baterie DO: 2x1,5V AA (ne)

30 dalších produktů ve stejné kategorii: