Auta, autodráhy

Informace

Novinky

NIKKO RC Auto Mini Cooper Countryman s karavanem 2,4GHz na vysílačku 1:20 na baterie

DS33138826

Nový produkt

Nikko RC autíčko Mini Countryman v sadě s karavanem a dopravními kužely, na dálkové ovládání. Baleno v krabici s fólií. Hračka na baterie. Off road na dálkové ovládání, pro všechny malé závodníky, kteří milují dobrodružství. Radio control model (RC) - Auto rádiem řízené. Auto na dálkové ovládání musí mít doma každý kluk! Je to dobrodružství a vzrušení z řízení auta, které je ale naprosto bezpečné a zdraví neškodné. Toto vozidlo jezdí na kmitočtu 2,4GHz. U aut s touto frekvencí již nemusíte mít obavy, že by se prolínaly signály z více ovladčů. Frekvence 2,4GHz vám totiž umožní souběžnou jízdu až desíti aut, což se jistě hodí např. při pořádání závodů s kamarádem. Rozměry balení (š v h): 49,5 x 17,5 x 16cm Rozměry dětské hračky (š v h): 37 x 8,5 x 9cm Materiál: plast Frekvence: 2,4GHz Max. rychlost: 6,8km/h Max. dosah ovladače: 40m Měřítko: 1:20 Baterie AUTO: 3xAA 1,5V (nejsou součástí) Baterie DO: 3xAAA 1,5V (nejsou součástí) Obsah balení: auto, přívěs, dálkové ovládání, dopravní značení 4ks Vhodné baterie můžete k výrobku dokoupit na našem e-shopu Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 8 let

Více informací

Skladem

1 000 Kč s DPH

Více informací

Nikko RC autíčko Mini Countryman v sadě s karavanem a dopravními kužely, na dálkové ovládání. Baleno v krabici s fólií. Hračka na baterie.

Off road na dálkové ovládání, pro všechny malé závodníky, kteří milují dobrodružství. Radio control model (RC) - Auto rádiem řízené. Auto na dálkové ovládání musí mít doma každý kluk! Je to dobrodružství a vzrušení z řízení auta, které je ale naprosto bezpečné a zdraví neškodné.

Toto vozidlo jezdí na kmitočtu 2,4GHz. U aut s touto frekvencí již nemusíte mít obavy, že by se prolínaly signály z více ovladčů. Frekvence 2,4GHz vám totiž umožní souběžnou jízdu až desíti aut, což se jistě hodí např. při pořádání závodů s kamarádem.

Rozměry balení (š v h): 49,5 x 17,5 x 16cm
Rozměry dětské hračky (š v h): 37 x 8,5 x 9cm
Materiál: plast
Frekvence: 2,4GHz
Max. rychlost: 6,8km/h
Max. dosah ovladače: 40m
Měřítko: 1:20
Baterie AUTO: 3xAA 1,5V (nejsou součástí)
Baterie DO: 3xAAA 1,5V (nejsou součástí)
Obsah balení: auto, přívěs, dálkové ovládání, dopravní značení 4ks
Vhodné baterie můžete k výrobku dokoupit na našem e-shopu

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 8 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: