Auta, autodráhy

Informace

Novinky

BRUDER 02511 (2511) Vysokozdvižný vozík LINDE H30D

DS12496886

Nový produkt

Vyrobeno v Německu. Hračka z vysoce kvalitního, pružného plastu s lesklým povrchem. Široký sortiment doplňků a funkčnost umožní dětem velkou kreativitu. Vysokozdvižný vozík 02511 Vysokozdvižný vozík LINDE H30D. Nabízíme poslední novinku z řady modelů přepravní techniky. Má plně fungující zvedací zařízení, ramena se naklápějí. Vozík má zadní kola řízená, je vyroben z kvalitního a odolného plastu. Balení obsahuje 2 kusy modelů palet. Vysokozdvižný vozík Linde obssahuje tyto funkce: ovládání volantu, činnost přední výsuvné části, možnost připojit vlek. Délka (cm): 29 Šířka (cm): 9 Výška (cm): 22 Materiál: Plast Měřítko: 1:16 Cena je uvedena za 1 kus.

Více informací

Skladem

373 Kč s DPH

Více informací

Vyrobeno v Německu. Hračka z vysoce kvalitního, pružného plastu s lesklým povrchem. Široký sortiment doplňků a funkčnost umožní dětem velkou kreativitu.

Vysokozdvižný vozík 02511
Vysokozdvižný vozík LINDE H30D.
Nabízíme poslední novinku z řady modelů přepravní techniky. Má plně fungující zvedací zařízení, ramena se naklápějí. Vozík má zadní kola řízená, je vyroben z kvalitního a odolného plastu. Balení obsahuje 2 kusy modelů palet.
Vysokozdvižný vozík Linde obssahuje tyto funkce: ovládání volantu, činnost přední výsuvné části, možnost připojit vlek.

Délka (cm): 29
Šířka (cm): 9
Výška (cm): 22
Materiál: Plast

Měřítko: 1:16Cena je uvedena za 1 kus.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: