Auta, autodráhy

Informace

Novinky

CARRERA Autodráha GO!!! Fast start 7m dráha + 2 formule na trafo 230V

DS19652526

Nový produkt

Užijte si pocit závodníka pomocí profesionální autodráhy Carrera Go - Fast Start. Vyberte si své závodní auto a vyzkoušejte si rychlé starty i jízdu v loopingu. U tohoto modelu s délkou 7 metrů máte k dispozici také klopené zatáčky a spoustu jednoduše sestavitelných traťových dílů. Ať jste školního věku, či již máte vlastní děti, určitě se budete chtít dozvědět, kdo je rychlejší! Turbo ovladač tychlosti. Auta mají magnet a dvojité kontaktní kartáčky pro lepší přilnavost k dráze. Díky systému svorek se dráha snadno sestavuje i rozebírá. Přesné a stabilní provedení drah, včetně výškově nastavitelných podpěr. Detailní, tampónově potištěné vozy. Rozměry balení (š v h): 60 x 50 x 10cm Rozměry sestavené trati (d š): 229 x 100cm Délka trati: 7m Měřítko: 1:43 OBSAH BALENÍ: 1x auto Ferrari SF15-T S.Vettel - 1x auto Mercedes F1 W06 Hybrid L.Hamilton - rovinky - zatáčky - kolmá stěna - klopená zatáčka - 1x zúžení dráhy - dvojitý looping - 1x napájecí díl - 1x díl s počítadlem kol - 2x ovladač rychlosti - 1x trafo - Podpěry, mantinely, náhradní kontaktní kartáčky, náhradní vodící lišty, návod Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 6 let

Více informací

Skladem

2 700 Kč s DPH

Více informací

Užijte si pocit závodníka pomocí profesionální autodráhy Carrera Go - Fast Start. Vyberte si své závodní auto a vyzkoušejte si rychlé starty i jízdu v loopingu. U tohoto modelu s délkou 7 metrů máte k dispozici také klopené zatáčky a spoustu jednoduše sestavitelných traťových dílů. Ať jste školního věku, či již máte vlastní děti, určitě se budete chtít dozvědět, kdo je rychlejší!

Turbo ovladač tychlosti. Auta mají magnet a dvojité kontaktní kartáčky pro lepší přilnavost k dráze. Díky systému svorek se dráha snadno sestavuje i rozebírá. Přesné a stabilní provedení drah, včetně výškově nastavitelných podpěr. Detailní, tampónově potištěné vozy.

Rozměry balení (š v h): 60 x 50 x 10cm
Rozměry sestavené trati (d š): 229 x 100cm
Délka trati: 7m
Měřítko: 1:43

OBSAH BALENÍ:
1x auto Ferrari SF15-T S.Vettel -
1x auto Mercedes F1 W06 Hybrid L.Hamilton -
rovinky -
zatáčky -
kolmá stěna -
klopená zatáčka -
1x zúžení dráhy -
dvojitý looping -
1x napájecí díl -
1x díl s počítadlem kol -
2x ovladač rychlosti -
1x trafo -
Podpěry, mantinely, náhradní kontaktní kartáčky, náhradní vodící lišty, návod

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: