Auta, autodráhy

Informace

Novinky

RC Auto Jeep vojenský velká kola 27MHz na vysílačku na baterie 2 barvy Světlo Zobrazit větší

RC Auto Jeep vojenský velká kola 27MHz na vysílačku na baterie 2 barvy Světlo

DS17765039

Nový produkt

Army RC džíp - terénní vojenské vozidlo z plastu, na dálkové ovládání, ve dvou barevných variantách. Hračka na baterie se světlem. Baleno v krabici. Džíp na dálkové ovládání, pro všechny malé závodníky, kteří milují dobrodružství. Radio control model (RC) - Auto rádiem řízené. Auto na dálkové ovládání musí mít doma každý kluk! Je to dobrodružství a vzrušení z řízení auta, které je ale naprosto bezpečné a zdraví neškodné. Toto terénní vozidlo jezdí na kmitočtu 27MHz. Při koupi více R/C autíček doporučujeme pořídit takové, aby každé z nich jezdilo na jinou frekvenci a neprolínaly se tak při hře signály z více ovladačů. Různé frekvence vám umožní souběžnou jízdu dvou stejných aut, což se jistě hodí při pořádání závodů s kamarádem. Rozměry balení (š v h): 33 x 17 x 17cm Rozměry dětské hračky (d): 24cm Materiál: plast Frekvence: 27MHz Baterie DO: 2xAA 1,5V (neuvedeno) Baterie AUTO: 4xAA 1,5V (neuvedeno) Barevné varianty: khaki zelená, béžová Obsah balení: auto, dálkové ovládání Vhodné baterie můžete k výrobku dokoupit na našem e-shopu. Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Více informací

Skladem

570 Kč s DPH

Více informací

Army RC džíp - terénní vojenské vozidlo z plastu, na dálkové ovládání, ve dvou barevných variantách. Hračka na baterie se světlem. Baleno v krabici.

Džíp na dálkové ovládání, pro všechny malé závodníky, kteří milují dobrodružství. Radio control model (RC) - Auto rádiem řízené. Auto na dálkové ovládání musí mít doma každý kluk! Je to dobrodružství a vzrušení z řízení auta, které je ale naprosto bezpečné a zdraví neškodné.

Toto terénní vozidlo jezdí na kmitočtu 27MHz. Při koupi více R/C autíček doporučujeme pořídit takové, aby každé z nich jezdilo na jinou frekvenci a neprolínaly se tak při hře signály z více ovladačů. Různé frekvence vám umožní souběžnou jízdu dvou stejných aut, což se jistě hodí při pořádání závodů s kamarádem.

Rozměry balení (š v h): 33 x 17 x 17cm
Rozměry dětské hračky (d): 24cm
Materiál: plast
Frekvence: 27MHz
Baterie DO: 2xAA 1,5V (neuvedeno)
Baterie AUTO: 4xAA 1,5V (neuvedeno)
Barevné varianty: khaki zelená, béžová
Obsah balení: auto, dálkové ovládání
Vhodné baterie můžete k výrobku dokoupit na našem e-shopu.

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: