Bojovníci a zbraně

Informace

Novinky

HASBRO NERF ELITE Rough Cut N-Strike Střílí 2 šipky najednou Set s náboji

DS71797357

Nový produkt

Dětská plastová zbraň - výkonná pistole z plastu od Hasbro se zásobníkem na 8 nábojů. S pistolí ROUGH CUT 2×4 ovládnete hru svou nepřekonatelně rychlou a účinnou palbou! Vystřel dva náboje současně na vzdálenost až 20 metrů! Naskočte do boje s převahou dvouhlavňové pistole Rough Cut 2X4! Tato elegantní pistole vám umožní vystřelit 2 šipky Elite Darts na terče najednou až na vzdálenost 75 stop a opakovací konstrukce vám umožní opakovaně nabíjet a vypouštět stálý dvojitý proud šipek! Vystřelte až 8 šipek Elite Darts bez dobíjení! Tactical Rail umožňuje připojit většinu doplňků N-Strike Tactical Rail (prodávají se samostatně) pro vyšší bojovou efektivitu. Zdvojnásobte svou střelbu pomocí pistole Rough Cut 2x4 a připravte se na ovládnutí bojiště s oběma hlavněmi! Díky pumpovacímu mechanismu můžete pálit nepřetržitý dvojitý proud šipek. Dokáže vystřelit až 8 šipek ELITE bez nutnosti nabití! Rozpoutejte šipkové šílenství s ROUGH CUT 2×4 a těšte se, jak oběma hlavněmi vyřadíte všechny soupeře. Rozměry dětské hračky (š v h): 48,2 x 22,9 x 7,9cm Obsah setu: pistole 1x, Šipka ELITE 1x, návod Materiál: plast Hračka vhodná pro děti od 8 let Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky -dm-

Více informací

Skladem

900 Kč s DPH

Více informací

Dětská plastová zbraň - výkonná pistole z plastu od Hasbro se zásobníkem na 8 nábojů. S pistolí ROUGH CUT 2×4 ovládnete hru svou nepřekonatelně rychlou a účinnou palbou! Vystřel dva náboje současně na vzdálenost až 20 metrů!

Naskočte do boje s převahou dvouhlavňové pistole Rough Cut 2X4! Tato elegantní pistole vám umožní vystřelit 2 šipky Elite Darts na terče najednou až na vzdálenost 75 stop a opakovací konstrukce vám umožní opakovaně nabíjet a vypouštět stálý dvojitý proud šipek! Vystřelte až 8 šipek Elite Darts bez dobíjení! Tactical Rail umožňuje připojit většinu doplňků N-Strike Tactical Rail (prodávají se samostatně) pro vyšší bojovou efektivitu. Zdvojnásobte svou střelbu pomocí pistole Rough Cut 2x4 a připravte se na ovládnutí bojiště s oběma hlavněmi!

Díky pumpovacímu mechanismu můžete pálit nepřetržitý dvojitý proud šipek. Dokáže vystřelit až 8 šipek ELITE bez nutnosti nabití! Rozpoutejte šipkové šílenství s ROUGH CUT 2×4 a těšte se, jak oběma hlavněmi vyřadíte všechny soupeře.

Rozměry dětské hračky (š v h): 48,2 x 22,9 x 7,9cm
Obsah setu: pistole 1x, Šipka ELITE 1x, návod
Materiál: plast

Hračka vhodná pro děti od 8 let
Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky-dm-

30 dalších produktů ve stejné kategorii: