Chrastítka a kousátka

Informace

Novinky

TINY LOVE Baby lev jezdící chrastící Leonardo 17cm plast pro miminko

DS18963478

Nový produkt

*** Roztomilá hračka v podobě lva s natahovacím harmonikovým tělem a otočnými kolečky zabaví dítě od prvních momentů na bříšku přes lezení a samostatné sezení až po první krůčky. Lev díky ohebnému tělu umí sedět i při jízdě zatáčet. Jeho hlavou s šusticí hřívou je možné otáčet. Hračky pro miminka mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky - stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu. Hrklávka/štěrchátko je odjakživa oblíbená hračka těch nejmenších. Chrastící zvuk děti uklidňuje, navíc se děťátko učí vnímat a zpracovávat okolní podněty. Rozměry: 12,5 x 17 x 14,5 cm Vhodné pro děti od 3 měsíců.

Více informací

Skladem

359 Kč s DPH

Více informací

***
Roztomilá hračka v podobě lva s natahovacím harmonikovým tělem a otočnými kolečky zabaví dítě od prvních momentů na bříšku přes lezení a samostatné sezení až po první krůčky.

Lev díky ohebnému tělu umí sedět i při jízdě zatáčet. Jeho hlavou s šusticí hřívou je možné otáčet.

Hračky pro miminka mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky - stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu.

Hrklávka/štěrchátko je odjakživa oblíbená hračka těch nejmenších. Chrastící zvuk děti uklidňuje, navíc se děťátko učí vnímat a zpracovávat okolní podněty.

Rozměry: 12,5 x 17 x 14,5 cm

Vhodné pro děti od 3 měsíců.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: