Chrastítka a kousátka

Informace

Novinky

TINY LOVE Baby koloušek jezdící chrastící Florence 16cm plast pro miminko

DS98605300

Nový produkt

*** Něžná hračka v podobě kolouška s natahovacím harmonikovým tělem a otočnými kolečky zabaví dítě od prvních momentů na bříšku přes lezení a samostatné sezení až po první krůčky. Koloušek díky ohebnému tělu umí sedět i při jízdě zatáčet. Jeho hlavou s šusticíma ušima je možné otáčet. Hračky pro miminka mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky - stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu. Hrklávka/štěrchátko je odjakživa oblíbená hračka těch nejmenších. Chrastící zvuk děti uklidňuje, navíc se děťátko učí vnímat a zpracovávat okolní podněty. Rozměry: 15,5 x 14,5 x 9 cm Vhodné pro děti od 3 měsíců.

Více informací

Skladem

359 Kč s DPH

Více informací

***
Něžná hračka v podobě kolouška s natahovacím harmonikovým tělem a otočnými kolečky zabaví dítě od prvních momentů na bříšku přes lezení a samostatné sezení až po první krůčky.

Koloušek díky ohebnému tělu umí sedět i při jízdě zatáčet. Jeho hlavou s šusticíma ušima je možné otáčet.

Hračky pro miminka mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky - stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu.

Hrklávka/štěrchátko je odjakživa oblíbená hračka těch nejmenších. Chrastící zvuk děti uklidňuje, navíc se děťátko učí vnímat a zpracovávat okolní podněty.

Rozměry: 15,5 x 14,5 x 9 cm

Vhodné pro děti od 3 měsíců.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: