Chrastítka a kousátka

Informace

Novinky

ET BAM BAM Baby chrastítko kravička s kroužky na kartě pro miminko

DS79814993

Nový produkt

359906 Dětské chrastítko s motivem kravičky Bam Bam Hrklávka / štěrchátko je odjakživa oblíbená hračka těch nejmenších. Chrastící zvuk děti uklidňuje, navíc se děťátko učí vnímat a zpracovávat okolní podněty. Hračky pro miminka mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky - stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu. V tělíčku chrastítka jsou kuličky, které při pohybu hrkají a na bocích hrkávky jsou plastové kroužky na kousání pro miminka. Rozměry dětského chrastítka (š v): 10 x 14 cm Velikost balení (š v): 18 x 22 cm Materiál: plast Hračka je vhodná pro děti od 3 měsíců! Cena je uvedena za 1 kus hračky.

Více informací

Skladem

109 Kč s DPH

Více informací

359906 Dětské chrastítko s motivem kravičky Bam Bam

Hrklávka / štěrchátko je odjakživa oblíbená hračka těch nejmenších. Chrastící zvuk děti uklidňuje, navíc se děťátko učí vnímat a zpracovávat okolní podněty. Hračky pro miminka mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky - stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu.

V tělíčku chrastítka jsou kuličky, které při pohybu hrkají a na bocích hrkávky jsou plastové kroužky na kousání pro miminka.

Rozměry dětského chrastítka (š v): 10 x 14 cm
Velikost balení (š v): 18 x 22 cm
Materiál: plast

Hračka je vhodná pro děti od 3 měsíců!
Cena je uvedena za 1 kus hračky.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: