Chrastítka a kousátka

Informace

Novinky

PLYŠ Baby chrastítko lvíček s kuličkami pro miminko *PLYŠOVÉ HRAČKY*

DS33346928

Nový produkt

Veselé chrastítko lev z řady BABY je určeno pro ty nejmenší děti. Chrastítko má plastový úchyt vyplněný barevnými kuličkami. Spojení zvuku a pohybu části hračky rozvíjí smyslové vnímání dítěte a podněcuje jeho fantazii. Hračky pro miminka mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky - stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu. Hrklávka/štěrchátko je odjakživa oblíbená hračka těch nejmenších. Chrastící zvuk děti uklidňuje, navíc se děťátko učí vnímat a zpracovávat okolní podněty. Rozměry balení (š v h): 15 x 22 x 4cm Rozměry dětské hračky (š v): 11 x 16cm Materiál: plyš, plast Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od narození

Více informací

Skladem

193 Kč s DPH

Více informací

Veselé chrastítko lev z řady BABY je určeno pro ty nejmenší děti. Chrastítko má plastový úchyt vyplněný barevnými kuličkami. Spojení zvuku a pohybu části hračky rozvíjí smyslové vnímání dítěte a podněcuje jeho fantazii.

Hračky pro miminka mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky - stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu.

Hrklávka/štěrchátko je odjakživa oblíbená hračka těch nejmenších. Chrastící zvuk děti uklidňuje, navíc se děťátko učí vnímat a zpracovávat okolní podněty.

Rozměry balení (š v h): 15 x 22 x 4cm
Rozměry dětské hračky (š v): 11 x 16cm
Materiál: plyš, plast

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od narození

30 dalších produktů ve stejné kategorii: