Chrastítka a kousátka

Informace

Novinky

TAF TOYS Baby pult hrací závěsný Severní pól do auta pro miminko

DS41505349

Nový produkt

TAF TOYS Hrací pult pro miminka do auta SEVERNÍ PÓL Hrací pultík je určen pro zavěšení nad autosedačku proti směru jízdy. Zabaví vaše miminko při cestách autem a vy tak získáte klid potřebný pro bezpečné řízení. Hračka reaguje na kopání nožiček dítěte, kterými dosáhne na kontrastní černobílou podložku s pohyblivými korálky. Pozornost dítěte upoutají i zavěšené hračky – chrasticí tučňák, bezpečné zrcátko s duhou a šusticí kornout se zmrzlinou. Pultík snadno připevníte k opěrce hlavy předního sedadla a s pomocí suchých zipů nastavíte tak, aby dítě na pultík rukama i nožičkami dosáhlo. Hraní s různorodými aktivitami podporuje rozvoj jednotlivých smyslů dítěte a jeho jemné a hrubé motoriky. Rozměry hračky: (š v h) 24 x 49 x 1 cm Velikost balení: (š v h) 26 x 30 x 8 cm Vhodné pro děti od narození! Cena je uvedena za 1 kus hračky.

Více informací

Skladem

759 Kč s DPH

Více informací

TAF TOYS Hrací pult pro miminka do auta SEVERNÍ PÓL

Hrací pultík je určen pro zavěšení nad autosedačku proti směru jízdy. Zabaví vaše miminko při cestách autem a vy tak získáte klid potřebný pro bezpečné řízení.

Hračka reaguje na kopání nožiček dítěte, kterými dosáhne na kontrastní černobílou podložku s pohyblivými korálky. Pozornost dítěte upoutají i zavěšené hračky – chrasticí tučňák, bezpečné zrcátko s duhou a šusticí kornout se zmrzlinou.

Pultík snadno připevníte k opěrce hlavy předního sedadla a s pomocí suchých zipů nastavíte tak, aby dítě na pultík rukama i nožičkami dosáhlo.

Hraní s různorodými aktivitami podporuje rozvoj jednotlivých smyslů dítěte a jeho jemné a hrubé motoriky.

Rozměry hračky: (š v h) 24 x 49 x 1 cm
Velikost balení: (š v h) 26 x 30 x 8 cm

Vhodné pro děti od narození!
Cena je uvedena za 1 kus hračky.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: