Deskové

Informace

Novinky

GRANNA Hra Superfarmář de Luxe *SPOLEČENSKÉ HRY*

DS36705296

Nový produkt

Superfarmář je oblíbená logická hra pro celou rodinu. Jejím tvůrcem je významný matematik Karol Borsuk. Pravidla hry nutí hráče počítat, předv.....

Více informací

Skladem

550 Kč s DPH

Více informací

Superfarmář je oblíbená logická hra pro celou rodinu. Jejím tvůrcem je významný matematik Karol Borsuk. Pravidla hry nutí hráče počítat, předvídat, plánovat a kalkulovat s riziky. Staňte se řádným farmářem, chovejte domácí zvířata a snažte se své rozšiřující se stádo chránit před hrozbou lišky a vlka. Naštěstí můžete 6 králíků vyměnit za jednu ovci, anebo za malého psa, který dokáže stádo ochránit. Tato jedinečná hra učí děti logickému a strategickému myšlení. Tato verze obsahuje speciálně modelované figurky a vyznačuje se novým grafickým zpracováním oproti předchozí verzi Superfarmář. Navíc uvnitř naleznete i novou, dynamičtější herní variantu.

Granna představuje skupinu dětských vzdělávacích společenských her doporučovaných logopedy a dětskými psychiatry. Nabízí hry, které s dětmi "rostou", protože se dají hrát mnoha různými způsoby tak, aby byly pro danou věkovou kategorii vždy srozumitelné a atraktivní. V nabídce jsou např. kvízové hry pro školáky či hry zaměřené na přirozené využití matematiky, jako je např. Superfarmář, podporovaný MŠMT.

Společenské hry patří mezi oblíbenou zábavu jak dospělých, tak i dětí. Pořiďte si tedy tuto klasickou hru Monopoly, která pobaví celou rodinu.

Rozměry balení (š v d): 8 x 26 x 26cm
Počet hráčů: 2-4

Obsah balení:
4 hrací plochy - ohrady -
2 různé dvanáctistěnné kostky -
120 kartiček s obrázky zvířat -
4 figurky malých psů -
2 figurky velkých psů -
pravidla hry v češtině -

Cena je uvedena za 1 balení hry
Hračka je vhodná pro děti od 7 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: