Deskové

Informace

Novinky

Nové PIATNIK Hra ACTIVITY Champion CZ *SPOLEČENSKÉ HRY* Zobrazit větší

PIATNIK Hra ACTIVITY Champion CZ *SPOLEČENSKÉ HRY*

DS48833080

Nový produkt

Kdo je opravdový Activity® - Champion? Na rozdíl od všech ostatních vydání hry Activity® se u edice Activity® - Champion již nehraje v týmech. Každý bojuje sám za sebe o tolik žádaný titul. Úkol zní: v průběhu jedné minuty úspěšně znázornit podle možností všechny čtyři pojmy na kartě. 2.200 pojmů, které jsou nové, byly zvoleny díky své obtížnosti a zábavnosti. S fantazií a kreativitou je zaručeno, že společná zábava při této hře nebude znát hranic! Průběh hry: Hráč, který je na řadě, sejme kartu a prohlédne si čtyři pojmy. Poté se otočí přesýpací hodiny a hra začíná. Hráč se snaží pantomimou, slovním opisem nebo kreslením spoluhráčům vysvětlit v průběhu jedné minuty dané pojmy. Pokud některý z hráčů výraz uhodne, posunou oba účastníci své hrací figurky o takový počet políček, kolik je bodů na kartě. Jakmile hráč překročí svou figurkou černobílou cílovou čáru, je kolo u konce. Šampionem je ten, jehož figurka došla na konci nejdál. Rozměry balení (š v h): 39 x 27 x 5,5cm Počet hráčů: 3-10 Hrací doba cca: 60min. Celkem obsahuje 2.200 pojmů Jazykové verze pravidel: CZ,SK Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 12 let -dm-

Více informací

Skladem

750 Kč s DPH

Více informací

Kdo je opravdový Activity® - Champion? Na rozdíl od všech ostatních vydání hry Activity® se u edice Activity® - Champion již nehraje v týmech. Každý bojuje sám za sebe o tolik žádaný titul. Úkol zní: v průběhu jedné minuty úspěšně znázornit podle možností všechny čtyři pojmy na kartě. 2.200 pojmů, které jsou nové, byly zvoleny díky své obtížnosti a zábavnosti. S fantazií a kreativitou je zaručeno, že společná zábava při této hře nebude znát hranic!

Průběh hry: Hráč, který je na řadě, sejme kartu a prohlédne si čtyři pojmy. Poté se otočí přesýpací hodiny a hra začíná. Hráč se snaží pantomimou, slovním opisem nebo kreslením spoluhráčům vysvětlit v průběhu jedné minuty dané pojmy. Pokud některý z hráčů výraz uhodne, posunou oba účastníci své hrací figurky o takový počet políček, kolik je bodů na kartě. Jakmile hráč překročí svou figurkou černobílou cílovou čáru, je kolo u konce. Šampionem je ten, jehož figurka došla na konci nejdál.

Rozměry balení (š v h): 39 x 27 x 5,5cm
Počet hráčů: 3-10
Hrací doba cca: 60min.
Celkem obsahuje 2.200 pojmů
Jazykové verze pravidel: CZ,SK

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 12 let

-dm-

30 dalších produktů ve stejné kategorii: