Deskové

Informace

Novinky

TREFL Hra Malý objevitel Profese edukační skládanka *SPOLEČENSKÉ HRY* Zobrazit větší

TREFL Hra Malý objevitel Profese edukační skládanka *SPOLEČENSKÉ HRY*

DS38412642

Nový produkt

Hra Povolání z edice Malý Objevitel od společnosti Trefl. Hra malý objevitel Povolání je vzdělávací skládačka, díky které se děti seznámí s prací lidí na různých pozicích a s pracovními nástroji. Hra obohacuje slovní zásobu spojenou s povoláními, cvičí schopnost komunikace na dané téma, probouzí zájem o poznání a také rozvijí vizuální paměť a manuální schopnosti. Malý objevitel - je série edukačních her určené dětem v předškolním věku, které vznikly ve spolupráci s pedagogy, dětskými psychology a logopedy. Každá z her má mnoho možností zábavy, které rozvíjí poznání a intelekt dítěte s různým záměřením, přitom velmi hravou formou. Výrobky ze série Malý objevitel jsou testovány dětmi a pozitivně hodnoceny učiteli v mateřských školkách. Každá hra byla navržena tak, aby podporovala poznávací a intelektuální rozvoj dětí: rozvijí logicko - matematické myšlení, stimuluje komunikační schopnosti a obohacuje slovní zásobu, cvičí vizuálněpohybovou koordinaci, trénuje paměť a soustředění, povzbuzuje představivost a kreativitu. U dětí rozvijí poznávací schopnosti, kreativitu, slovní zásobu a pozorovací schopnosti. Velké dílky z pevného kartónu jsou pokryty vysoce kvalitními barvami, což zaručuje bezpečnou hru i pro malé děti. Výrazné obrázky a živé barvy jsou přizpůsobené stupni vývoje dítěte. Rozměry balení (š v h): 19 x 28,5 x 4cm Materiál: karton Počet hráčů: 1-4 Délka hry: 10 - 25min. Obsah balení: 12 obrázků s vyobrazením osob zastupující různá povolání - 36 dílků puzzle s pracovními nástroji - Obrázky s pracovišti - Karty s hádankami - Návod - 12 návrhů her - Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Více informací

Skladem

168 Kč s DPH

Více informací

Hra Povolání z edice Malý Objevitel od společnosti Trefl.

Hra malý objevitel Povolání je vzdělávací skládačka, díky které se děti seznámí s prací lidí na různých pozicích a s pracovními nástroji. Hra obohacuje slovní zásobu spojenou s povoláními, cvičí schopnost komunikace na dané téma, probouzí zájem o poznání a také rozvijí vizuální paměť a manuální schopnosti.

Malý objevitel - je série edukačních her určené dětem v předškolním věku, které vznikly ve spolupráci s pedagogy, dětskými psychology a logopedy. Každá z her má mnoho možností zábavy, které rozvíjí poznání a intelekt dítěte s různým záměřením, přitom velmi hravou formou. Výrobky ze série Malý objevitel jsou testovány dětmi a pozitivně hodnoceny učiteli v mateřských školkách. Každá hra byla navržena tak, aby podporovala poznávací a intelektuální rozvoj dětí: rozvijí logicko - matematické myšlení, stimuluje komunikační schopnosti a obohacuje slovní zásobu, cvičí vizuálněpohybovou koordinaci, trénuje paměť a soustředění, povzbuzuje představivost a kreativitu. U dětí rozvijí poznávací schopnosti, kreativitu, slovní zásobu a pozorovací schopnosti.

Velké dílky z pevného kartónu jsou pokryty vysoce kvalitními barvami, což zaručuje bezpečnou hru i pro malé děti. Výrazné obrázky a živé barvy jsou přizpůsobené stupni vývoje dítěte.

Rozměry balení (š v h): 19 x 28,5 x 4cm
Materiál: karton
Počet hráčů: 1-4
Délka hry: 10 - 25min.

Obsah balení:
12 obrázků s vyobrazením osob zastupující různá povolání -
36 dílků puzzle s pracovními nástroji -
Obrázky s pracovišti -
Karty s hádankami -
Návod -
12 návrhů her -

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: