Deskové

Informace

Novinky

HASBRO Hra MONOPOLY Gamer CZ hrdinové počítačových her *SPOLEČENSKÉ HRY*

DS79897009

Nový produkt

Společenská hra Monopoly Gamer pro celou rodinu, která má zcela nové grafické ztvárnění. Oblíbená hra Monopoly v novém kabátku Gamer je zaměřená na oblíbené hrdiny z dětských počítačových her. Hrajte za instalatéra Mario, princeznu Peach, dráčka Yoshiho nebo gorilu Donkey Kong, z nichž každý má speciální vlastnosti. Cílem hry je porazit nejen své soupeře, ale v závěru hry největšího bosse Bowsera. V této hře nejde o peníze, mince nahrazují klasické Monopoly peníze a vy musíte nakupovat pozemky, sbírat body a dosáhnout nejvyššího skóre. Klíčové vlastnosti hry Monopoly Gamer: Známá společenská hra v novém vydání s figurkami Nintendo - Nová grafická podoba a čtyři originální hrací figurky - Každá herní postava má jiné výhody ve hře - Podporuje rozvoj plánovacích a obchodních schopností - Nové rozšíření a možnosti hry - Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 40 x 27 x 4cm Obsah balení: hrací deska, 4 Nintendo figurky (Mario, princezna Peach, Yoshi a Donkey Kong), 4 charakterové karty, 4 připomínací karty, 8 karet bossů, 16 karet majetků, 1 číselná kostka, 1 speciální kostka, 90 mincí a návod. Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 8 let

Více informací

Skladem

1 000 Kč s DPH

Více informací

Společenská hra Monopoly Gamer pro celou rodinu, která má zcela nové grafické ztvárnění. Oblíbená hra Monopoly v novém kabátku Gamer je zaměřená na oblíbené hrdiny z dětských počítačových her. Hrajte za instalatéra Mario, princeznu Peach, dráčka Yoshiho nebo gorilu Donkey Kong, z nichž každý má speciální vlastnosti. Cílem hry je porazit nejen své soupeře, ale v závěru hry největšího bosse Bowsera. V této hře nejde o peníze, mince nahrazují klasické Monopoly peníze a vy musíte nakupovat pozemky, sbírat body a dosáhnout nejvyššího skóre.

Klíčové vlastnosti hry Monopoly Gamer:

Známá společenská hra v novém vydání s figurkami Nintendo -
Nová grafická podoba a čtyři originální hrací figurky -
Každá herní postava má jiné výhody ve hře -
Podporuje rozvoj plánovacích a obchodních schopností -
Nové rozšíření a možnosti hry -

Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 40 x 27 x 4cm
Obsah balení: hrací deska, 4 Nintendo figurky (Mario, princezna Peach, Yoshi a Donkey Kong), 4 charakterové karty, 4 připomínací karty, 8 karet bossů, 16 karet majetků, 1 číselná kostka, 1 speciální kostka, 90 mincí a návod.

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 8 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: