Deskové

Informace

Novinky

Nové DINO Hra Karty Krtečkovy příběhy KRTEČEK Zobrazit větší

DINO Hra Karty Krtečkovy příběhy KRTEČEK

DS63913228

Nový produkt

Staň se vypravěčem pohádek o Krtečkovi a jeho přátelích. Sestav si svůj příběh podle vylosovaných obrázků prostředí, postav a předmětů. Hra je určená pro hraní dětí s rodiči, staršími sourozenci nebo pedagogy. Hrou si děti rozvíjí slovní zásobu, logické myšlení, fantazii a smysl pro humor. Krteček je nejoblíbenější česká kreslená postavička, známá z 63 filmů a řady knížek. Nerozlučný kamarád mnoha generací u nás i ve světě. Autorem je velmi populární český výtvarník pan Zdeněk Miler, který první příběh s Ktečkem nakreslil již v roce 1956. Rozměry dětské hračky (š v): 113 × 181mm Obsah balení: 49 karet s obrázky (15 karet s prostředím, 17 karet s postavami, 17 karet s předměty), 1 návod Počet hráčů: 2 - 4 Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let -dm-

Více informací

Skladem

162 Kč s DPH

Více informací

Staň se vypravěčem pohádek o Krtečkovi a jeho přátelích. Sestav si svůj příběh podle vylosovaných obrázků prostředí, postav a předmětů. Hra je určená pro hraní dětí s rodiči, staršími sourozenci nebo pedagogy. Hrou si děti rozvíjí slovní zásobu, logické myšlení, fantazii a smysl pro humor.

Krteček je nejoblíbenější česká kreslená postavička, známá z 63 filmů a řady knížek. Nerozlučný kamarád mnoha generací u nás i ve světě. Autorem je velmi populární český výtvarník pan Zdeněk Miler, který první příběh s Ktečkem nakreslil již v roce 1956.

Rozměry dětské hračky (š v): 113 × 181mm
Obsah balení: 49 karet s obrázky (15 karet s prostředím, 17 karet s postavami, 17 karet s předměty), 1 návod
Počet hráčů: 2 - 4

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let-dm-

30 dalších produktů ve stejné kategorii: