Díly

Informace

Novinky

Nové Příslušenství SCALEXTRIC C7042 - Digital 6-Car Powerbase Zobrazit větší

Příslušenství SCALEXTRIC C7042 - Digital 6-Car Powerbase

DS94948639

Nový produkt

S pokročilou napájecí základnou 6 Car Digital Powerbase můžete na autodráhách Scalextric Digital závodit s až 6 autíčky najednou nebo ji použít se standardní autodráhou Scalextric se dvěma závodními dráhami. Základna má přehledné uživatelské rozhraní se dvěma úrovněmi prvků, ze kterých si vybere zelenáč i zkušený závodník. Funkce Skill Level pro volbu závodnické úrovně vám umožní nastavit maximální výkon u jednotlivých autíček, takže i závody nováčků proti profesionálům budou přeci jenom férovější. • Páčky ovladačů lze kalibrovat, aby byl jejich výkon vyrovnaný. • Řada herních módů, včetně vytrvalostních závodů. • Funkce stínování (PACER), díky které lze 1 až 6 autíček nechat jezdit po dráze automaticky, s přepínatelným měněním drah a počítáním kol pro jednotlivá autíčka. • Nastavení ID autíček je velmi snadné a stačí k tomu jediné tlačítko. • Tato základna má výstupní napětí 15V pro ještě rychlejší závody. Napájecí základna je navíc 'open-source', opravdoví nadšenci ji tak mohou připojit i k počítači a rozšířit ji o další funkce. (detaily budou dostupné po oficiálním uvedení produktu.) Tuto novou napájecí základnu je možné používat v analogovém i digitálním módu. Díky tomu ji můžete připojit ke standardním dvoudráhovým okruhům Scalextric se dvěma autíčky, nebo posadit na trať 1 až 6 autíček se sadami Scalextric Digital. Všechny funkce a prvky jsou přitom dostupné v obou módech. To nejlepší z obou světů se nyní spojilo – sjednocený řídicí systém pro analogové i digitální autodráhové závody. Doporučeno pro děti od 7 let. Upozornění: NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET! Nebezpečí udušení! Výrobek obsahuje malé části.

Více informací

Skladem

4 405 Kč s DPH

Více informací

S pokročilou napájecí základnou 6 Car Digital Powerbase můžete na autodráhách Scalextric Digital závodit s až 6 autíčky najednou nebo ji použít se standardní autodráhou Scalextric se dvěma závodními dráhami.

Základna má přehledné uživatelské rozhraní se dvěma úrovněmi prvků, ze kterých si vybere zelenáč i zkušený závodník. Funkce Skill Level pro volbu závodnické úrovně vám umožní nastavit maximální výkon u jednotlivých autíček, takže i závody nováčků proti profesionálům budou přeci jenom férovější.

• Páčky ovladačů lze kalibrovat, aby byl jejich výkon vyrovnaný.
• Řada herních módů, včetně vytrvalostních závodů.
• Funkce stínování (PACER), díky které lze 1 až 6 autíček nechat jezdit po dráze automaticky, s přepínatelným měněním drah a počítáním kol pro jednotlivá autíčka.
• Nastavení ID autíček je velmi snadné a stačí k tomu jediné tlačítko.
• Tato základna má výstupní napětí 15V pro ještě rychlejší závody.

Napájecí základna je navíc 'open-source', opravdoví nadšenci ji tak mohou připojit i k počítači a rozšířit ji o další funkce. (detaily budou dostupné po oficiálním uvedení produktu.)

Tuto novou napájecí základnu je možné používat v analogovém i digitálním módu. Díky tomu ji můžete připojit ke standardním dvoudráhovým okruhům Scalextric se dvěma autíčky, nebo posadit na trať 1 až 6 autíček se sadami Scalextric Digital. Všechny funkce a prvky jsou přitom dostupné v obou módech.

To nejlepší z obou světů se nyní spojilo – sjednocený řídicí systém pro analogové i digitální autodráhové závody.

Doporučeno pro děti od 7 let.

Upozornění: NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET! Nebezpečí udušení! Výrobek obsahuje malé části.