Figurky Schleich

Informace

Novinky

SCHLEICH 42333 Velká farma se zvířátky a příslušenstvím Zobrazit větší

SCHLEICH 42333 Velká farma se zvířátky a příslušenstvím

DS18015559

Nový produkt

Zábava s domácími zvířátky! Figurky z kolekce Farm World jsou propracovány do posledního detailu a přiblíží ti život na venkově. Staň se farmářem a vyzkoušej si, jaké to je starat se o celou řadu hospodářských zvířat. Stodola otevírá dveře a poskytuje hospodářským zvířatům útulný domov. Střecha od stodoly je odnímatelná a může sloužit jako přístřešek ve výběhu. Masážní kartáč pro telata a krávy je pohyblivý. Dveře jsou otevírací a naviják dopravuje krmivo pro všechna zvířata. Balení obsahuje: prostornou stáj, figurky domácích zvířat, farmáře a velké množství doplňků. Schleich jsou realistické a do detailů propracované figurky, kde se designeři soustředili na filozofii těla, strukturu svalů a celkový výraz postavičky. Děti si tak mohou hrát se zvířátky z celého světa, pravěkými dinosaury, filmovými a pohádkovými postavičkami, které jsou věrnou kopií svých předloh, a kouzelnými elfy a vílami z magického světa Bayala. Vhodné pro děti od 3 let. Rozměry (balení): 57 x 38 x 15 cm Věk: od 3 let

Více informací

Skladem

3 562 Kč s DPH

Více informací

Zábava s domácími zvířátky!

Figurky z kolekce Farm World jsou propracovány do posledního detailu a přiblíží ti život na venkově. Staň se farmářem a vyzkoušej si, jaké to je starat se o celou řadu hospodářských zvířat.

Stodola otevírá dveře a poskytuje hospodářským zvířatům útulný domov. Střecha od stodoly je odnímatelná a může sloužit jako přístřešek ve výběhu. Masážní kartáč pro telata a krávy je pohyblivý. Dveře jsou otevírací a naviják dopravuje krmivo pro všechna zvířata.

Balení obsahuje: prostornou stáj, figurky domácích zvířat, farmáře a velké množství doplňků.

Schleich jsou realistické a do detailů propracované figurky, kde se designeři soustředili na filozofii těla, strukturu svalů a celkový výraz postavičky. Děti si tak mohou hrát se zvířátky z celého světa, pravěkými dinosaury, filmovými a pohádkovými postavičkami, které jsou věrnou kopií svých předloh, a kouzelnými elfy a vílami z magického světa Bayala.

Vhodné pro děti od 3 let.Rozměry (balení): 57 x 38 x 15 cm
Věk: od 3 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: