Hračky do vody

Informace

Novinky

BESTWAY Matrace na vodu 183x69cm nafukovací lehátko 3 barvy Zobrazit větší

BESTWAY Matrace na vodu 183x69cm nafukovací lehátko 3 barvy

DS62006495

Nový produkt

Nafukovací lehátko od Bestway s výrazným pestrobarevným potiskem, s přírodními motivy, ve třech barevných kombinacích. Ideální společník na le.....

Více informací

Skladem

149 Kč s DPH

Více informací

Nafukovací lehátko od Bestway s výrazným pestrobarevným potiskem, s přírodními motivy, ve třech barevných kombinacích. Ideální společník na lenošení na letní dovolené u vody - na pláži či u rybníka. Je potřeba na něčem měkkém ležet nebo se nechat kolébat vlnami! Ve vodě můžete zažít spousty zábavy. Stačí málo, nebo spíše stačí mít to správné nafukovací lehátko do vody.

Udělejte radost svým dětem a pořiďte jim některou z nafukovacích hraček k vodě - určitě jim tyto vodní hračky udělají velkou radost! Vždyť bez těchto hraček a doplňků na horké letní dny by se neobešla žádná pořádná dovolená. Tyto nafukovací hračky a pomůcky se stanou ideálním společníkem na lenošení na letní dovolené u vody - u moře, na pláži či u rybníka. Ve vodě můžete zažít spousty zábavy!

Rozměry výrobku (d š): 183 x 68cm
Materiál: PVC
Barevné varianty: viz. obrázek

Upozornění: Výrobek není vhodný jako plavidlo. Pozor na vítr a vodní proudy. Nechrání před utonutím. Určeno pouze pro plavce.

Výrobek je vhodný pro děti od 6 let
Cena je uvedena za 1 kus výrobku

Pokud máte zájem o konkrétní druh, nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce

30 dalších produktů ve stejné kategorii: