Hračky na písek

Informace

Novinky

WADER Set na písek plastový IML letní 10 ks 75036 Zobrazit větší

WADER Set na písek plastový IML letní 10 ks 75036

DS59310257

Nový produkt

Barevná plastová holčičí sada z plastu pro holčičky na písek se čtyřmi formičkami, kyblíkem a dalšími doplňky (celkem 10kusů). Hurá na pískoviště! Aby na něm byla dobrá zábava, nesmí tam chybět hračky na písek, které patří nepochybně mezi nejoblíbenější venkovní hračky. Žádný malý stavitel či kuchařka se svými dobrotami - bábovičkami z písku, by se bez těchto hraček neobešel. Pískoviště je ráj pro všechny malé děvčátka a chlapce. Dopřejte jim tu zábavu a vybavte dětská pískoviště hračkami na písek. Lopatky, hrabičky, kbelíky, ale i kolečka a konvičky jsou těmi nejžádanějšími doplňky všech malých stavitelů. Formičky na písek mělo odjakživa doma každé dítě. Vzpomínáte, jak i vy jste dělali bábovičky? Dopřejte tedy svému dítěti stejnou radost, vždyť k tomu stačí jediná souprava na písek. Hračky Wader jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných plastů, vyznačující se vysokou odolností proti poškození. Hračky Wader jsou vhodné nejen do domácností, ale i do mateřských školek. Materiál: plast Délka hrabiček: 28cm Délka formiček: 10,5cm Délka lopatky: 35cm Výška kyblíku: 17cm Objem kyblíku: 3,4l Objem konvičky: 0,5l Obsah balení: lopatka, hrábě, kyblík, konvička, sítko, bábovička 4ks, hračka na vodu Hračka je vhodná pro děti od 1 roku Cena je uvedena za jednu sadu výrobku

Více informací

Skladem

187 Kč s DPH

Více informací

Barevná plastová holčičí sada z plastu pro holčičky na písek se čtyřmi formičkami, kyblíkem a dalšími doplňky (celkem 10kusů).

Hurá na pískoviště! Aby na něm byla dobrá zábava, nesmí tam chybět hračky na písek, které patří nepochybně mezi nejoblíbenější venkovní hračky. Žádný malý stavitel či kuchařka se svými dobrotami - bábovičkami z písku, by se bez těchto hraček neobešel. Pískoviště je ráj pro všechny malé děvčátka a chlapce. Dopřejte jim tu zábavu a vybavte dětská pískoviště hračkami na písek. Lopatky, hrabičky, kbelíky, ale i kolečka a konvičky jsou těmi nejžádanějšími doplňky všech malých stavitelů.

Formičky na písek mělo odjakživa doma každé dítě. Vzpomínáte, jak i vy jste dělali bábovičky? Dopřejte tedy svému dítěti stejnou radost, vždyť k tomu stačí jediná souprava na písek.

Hračky Wader jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných plastů, vyznačující se vysokou odolností proti poškození. Hračky Wader jsou vhodné nejen do domácností, ale i do mateřských školek.

Materiál: plast
Délka hrabiček: 28cm
Délka formiček: 10,5cm
Délka lopatky: 35cm
Výška kyblíku: 17cm
Objem kyblíku: 3,4l
Objem konvičky: 0,5l
Obsah balení: lopatka, hrábě, kyblík, konvička, sítko, bábovička 4ks, hračka na vodu

Hračka je vhodná pro děti od 1 roku
Cena je uvedena za jednu sadu výrobku

30 dalších produktů ve stejné kategorii: