Hračky na písek

Informace

Novinky

Auto barevné pracovní 29cm sklápěčka set s panáčkem v krabici plast

DS14061976

Nový produkt

Barevné, funkční, stavební nákladní autíčko z plastu, na volný chod, v setu s figurkou řidiče, pro všechny malé stavitele, na písek. Hurá na pískoviště! Aby na něm byla dobrá zábava, nesmí tam chybět hračky na písek, které patří nepochybně mezi nejoblíbenější venkovní hračky. Žádný malý stavitel by se bez těchto hraček neobešel. Pískoviště je ráj pro všechny malé děvčátka a chlapce. Dopřejte jim tu zábavu a vybavte dětská pískoviště těmi nejžádanějšími doplňky všech malých stavitelů. Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by tento krásný model auta nefascinoval? Rozměry dětské hračky (d): 29m Materiál: plast Obsah balení: auto, figurka řidič Cena je uvedena za 1 sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 2 let

Více informací

Skladem

320 Kč s DPH

Více informací

Barevné, funkční, stavební nákladní autíčko z plastu, na volný chod, v setu s figurkou řidiče, pro všechny malé stavitele, na písek.

Hurá na pískoviště! Aby na něm byla dobrá zábava, nesmí tam chybět hračky na písek, které patří nepochybně mezi nejoblíbenější venkovní hračky. Žádný malý stavitel by se bez těchto hraček neobešel. Pískoviště je ráj pro
všechny malé děvčátka a chlapce. Dopřejte jim tu zábavu a vybavte dětská pískoviště těmi nejžádanějšími doplňky všech malých stavitelů.

Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by tento krásný model auta nefascinoval?

Rozměry dětské hračky (d): 29m
Materiál: plast
Obsah balení: auto, figurka řidič

Cena je uvedena za 1 sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 2 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: