Hračky na písek

Informace

Novinky

WADER Tech Truck auto stavební set 2ks 23cm 3 druhy 2v1 plast 35370

DS65181957

Nový produkt

WADER 35370 - Balení dvou funkčních stavebních strojů z plastu, ve třech variantách provedení, v krabici. Dětské hračky Wader jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných plastů, vyznačující se vysokou odolností proti poškození. Hračka Wader je vhodná nejen do domácností, ale i do mateřských školek. Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by tento krásný model auta nefascinoval? Rozměry balení (š v h): 26 x 35 x 15cm Velikost aut cca: 23cm Materiál: plast Varianty provedení: viz. obrázek Obsah balení: pracovní auto 2ks Cena je uvedena za 1 balení - sadu 2 aut Hračka je vhodná pro děti od 18 měsíců Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Více informací

Skladem

418 Kč s DPH

Více informací

WADER 35370 - Balení dvou funkčních stavebních strojů z plastu, ve třech variantách provedení, v krabici.

Dětské hračky Wader jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných plastů, vyznačující se vysokou odolností proti poškození. Hračka Wader je vhodná nejen do domácností, ale i do mateřských školek.

Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by tento krásný model auta nefascinoval?

Rozměry balení (š v h): 26 x 35 x 15cm
Velikost aut cca: 23cm
Materiál: plast
Varianty provedení: viz. obrázek
Obsah balení: pracovní auto 2ks

Cena je uvedena za 1 balení - sadu 2 aut
Hračka je vhodná pro děti od 18 měsíců

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: