Interaktivní kamarádi

Informace

Novinky

Pejsek Koko 25cm chodící na baterie s ovládáním na kabel štěká Zvuk Zobrazit větší

Pejsek Koko 25cm chodící na baterie s ovládáním na kabel štěká Zvuk

DS89802464

Nový produkt

Pes s ovládáním na vodítku. Může se pohybovat dopředu, nebo zůstat stát a přitom štěkat, hýbat hlavou a ocáskem. Hračka na baterie se zvukem, pro všechny milovníky domácích mazlíčků. Psík Koko s hnědou huňatou srstí a žlutou mašličkou na hlavě má růžové vodítko. Těší se, až s ní vyrazí holčičky na procházku. Kupte holčičkám chodícího pejska! Pokud vaše dítě chce zvířátko, ale ještě není dost zralé na kompletní péči a povinnosti, které s sebou chování zvířátka přináší, pak je pro něj tato hračka ideální volbou. ** Chodí ** Štěká ** Hýbe hlavou i ocáskem ** Rozměry balení (š v h): 26 x 26 x 15cm Rozměry dětské hračky (d v): 20 x 25cm Materiál: plast, textil Baterie: 4x1,5V AA (nejsou součástí) Vhodné baterie můžete k výrobku dokoupit na našem e-shopu. Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Více informací

Skladem

599 Kč s DPH

Více informací

Pes s ovládáním na vodítku. Může se pohybovat dopředu, nebo zůstat stát a přitom štěkat, hýbat hlavou a ocáskem. Hračka na baterie se zvukem, pro všechny milovníky domácích mazlíčků.

Psík Koko s hnědou huňatou srstí a žlutou mašličkou na hlavě má růžové vodítko. Těší se, až s ní vyrazí holčičky na procházku. Kupte holčičkám chodícího pejska!

Pokud vaše dítě chce zvířátko, ale ještě není dost zralé na kompletní péči a povinnosti, které s sebou chování zvířátka přináší, pak je pro něj tato hračka ideální volbou.

** Chodí ** Štěká ** Hýbe hlavou i ocáskem **

Rozměry balení (š v h): 26 x 26 x 15cm
Rozměry dětské hračky (d v): 20 x 25cm
Materiál: plast, textil
Baterie: 4x1,5V AA (nejsou součástí)
Vhodné baterie můžete k výrobku dokoupit na našem e-shopu.

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

21 dalších produktů ve stejné kategorii: