Interaktivní kamarádi

Informace

Novinky

PLYŠ Pes Yorkshir interaktivní štěká chodí na vodítku na baterie Zvuk Zobrazit větší

PLYŠ Pes Yorkshir interaktivní štěká chodí na vodítku na baterie Zvuk

DS56750133

Nový produkt

Interaktivní psík Yorkshir z plyše, s ovládáním na vodítku, pro všechny milovníky domácích mazlíčků. Hračka na baterie se zvukem. Pejsek vrtí ocasem, štěká, chodí. Vezmi svého chlupatého kamaráda na procházku. Pejsek stiskem označeného místa na konci vodící tyče začne štěkat a zároveň chodit. V průběhu procházky několikrát vesele zavrtí ocáskem. Pokud vaše dítě chce zvířátko, ale ještě není dost zralé na kompletní péči a povinnosti, které s sebou chování zvířátka přináší, pak je pro něj tato hračka ideální volbou. Rozměry balení (š v h): 41 x 29 x 15cm Rozměry dětské hračky (v): 30cm Délka vodítka: 80cm Materiál: plyš Baterie: 3xAA 1,5V (jsou součástí) Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Více informací

Skladem

719 Kč s DPH

Více informací

Interaktivní psík Yorkshir z plyše, s ovládáním na vodítku, pro všechny milovníky domácích mazlíčků. Hračka na baterie se zvukem. Pejsek vrtí ocasem, štěká, chodí.

Vezmi svého chlupatého kamaráda na procházku. Pejsek stiskem označeného místa na konci vodící tyče začne štěkat a zároveň chodit. V průběhu procházky několikrát vesele zavrtí ocáskem. Pokud vaše dítě chce zvířátko, ale ještě není dost zralé na kompletní péči a povinnosti, které s sebou chování zvířátka přináší, pak je pro něj tato hračka ideální volbou.

Rozměry balení (š v h): 41 x 29 x 15cm
Rozměry dětské hračky (v): 30cm
Délka vodítka: 80cm
Materiál: plyš
Baterie: 3xAA 1,5V (jsou součástí)

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

29 dalších produktů ve stejné kategorii: