Interaktivní kamarádi

Informace

Novinky

PLYŠ Koník Flora interaktivní 40cm na baterie set s doplňky Zvuk *PLYŠOVÉ HRAČKY*

DS38585459

Nový produkt

**** Koník z měkkého a příjemného plyše je perfektní na mazlení a snění o koních. Flora vydává zvuky a hrabe kopýtkem jako opravdový koník. Tento koník se stane dokonalým parťákem dětí na jejich cestě za dobrodružstvím. Plyšová hračka je vhodná jako dárek pro všechny děti. Plyšák vždy potěší. Plyšáci jsou vhodným mazlíčkem nejen do postýlky. Slouží dětem k mazlení, ale děti si s nimi také vytváří dekoraci svého dětského království. Hračky z plyše jsou vhodné pro děti všech věkových kategorií, ale jsou oblíbené i u dospělých, kde mohou sloužit třeba jako pěkný a originální dárek z lásky, pro zamilované. Flora vydává 4 různé zvuky jako opravdový koník. Hrabe kopýtkem, mává ocasem. V balení najdete i příslušenství pro vyzdobení hřívy. Baterie 4× AA/LR6 nejsou součástí balení. Výška koníka: 40 cm. Rozměry balení: 24 × 24 × 40 cm. Vhodné pro děti od 3 let.

Více informací

Skladem

1 800 Kč s DPH

Více informací

****
Koník z měkkého a příjemného plyše je perfektní na mazlení a snění o koních. Flora vydává zvuky a hrabe kopýtkem jako opravdový koník. Tento koník se stane dokonalým parťákem dětí na jejich cestě za dobrodružstvím.

Plyšová hračka je vhodná jako dárek pro všechny děti. Plyšák vždy potěší. Plyšáci jsou vhodným mazlíčkem nejen do postýlky. Slouží dětem k mazlení, ale děti si s nimi také vytváří dekoraci svého dětského království. Hračky z plyše jsou vhodné pro děti všech věkových kategorií, ale jsou oblíbené i u dospělých, kde mohou sloužit třeba jako pěkný a originální dárek z lásky, pro zamilované.

Flora vydává 4 různé zvuky jako opravdový koník.
Hrabe kopýtkem, mává ocasem.
V balení najdete i příslušenství pro vyzdobení hřívy.

Baterie 4× AA/LR6 nejsou součástí balení.
Výška koníka: 40 cm.
Rozměry balení: 24 × 24 × 40 cm.
Vhodné pro děti od 3 let.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: