Interaktivní kamarádi

Informace

Novinky

SPIN MASTER Hatchimals Surprise Kočičky dvojčata interaktivní světlo, zvuk

DS54017290

Nový produkt

Které malé dítě by si nepřálo svého vlastního mazlíčka? S interaktivní hračkou Hatchimals Surprise může mít rovnou mazlíčky dva! Kouzelného vejce od Hatchimals Surprise totiž obsahuje kočičí dvojčata. Pečujte o vejce s láskou a pomozte žirafkám se vylíhnout. Vejce hýčkejte, hlaďte, hrajte si s ním a uslyšíte zevnitř zvuky, které vám poví, jak se kočičky právě cítí. Jakmile nastane čas k vylíhnutí koťátek, uvidíte na vejci duhové oči. Po vylíhnutí dvojčat se o kočičky starejte a naučte je nové věci. Koťátka se dokáží hýbat, mluvit, tančit, zpívat a dokonce i vyprávět vtipy! S hračkou Hatchimals Surprise dvojčata kočičky si děti užijí spoustu zábavy a naučí se péči o druhé. Hračka je doporučena pro děti od 5 let. Ačkoliv jsou vzhledově kočičí dvojčata Hatchimals Surprise úplně stejná, každá má svou vlastní povahu. Jedna kočička miluje pohyb a ráda vám zaskotačí, zahraje hru nebo zatančí, kdežto ta druhá ráda povídá, vypráví vtipy, zpívá a naučí se opakovat slova, která říkáte. Naučte ji říkat třeba "Mám tě rád". Hračka lze po dokončení restartovat a zvířátko se vrátí na začátek a učení může začít na novo. Bohužel skořápka se už samozřejmě neobnoví. 2 barevné varianty - nelze zvolit předem. Rozměry balení (š v h): 20 x 30 x 15cm Materiál: plast, plyš Barevné varianty: dvojčata fialovorůžové, fialovozelené Baterie: 2 x 1,5V AA LR6, 3 x AG13 LR44 (všechny baterie jsou součástí balení) Nelze specifikovat konkrétní barvu. Cena je uvedena za 1 balení hračky. Hračka je vhodná pro děti od 5 let.

Více informací

Skladem

2 399 Kč s DPH

Více informací

Které malé dítě by si nepřálo svého vlastního mazlíčka? S interaktivní hračkou Hatchimals Surprise může mít rovnou mazlíčky dva! Kouzelného vejce od Hatchimals Surprise totiž obsahuje kočičí dvojčata. Pečujte o vejce s láskou a pomozte žirafkám se vylíhnout. Vejce hýčkejte, hlaďte, hrajte si s ním a uslyšíte zevnitř zvuky, které vám poví, jak se kočičky právě cítí. Jakmile nastane čas k vylíhnutí koťátek, uvidíte na vejci duhové oči. Po vylíhnutí dvojčat se o kočičky starejte a naučte je nové věci. Koťátka se dokáží hýbat, mluvit, tančit, zpívat a dokonce i vyprávět vtipy!
S hračkou Hatchimals Surprise dvojčata kočičky si děti užijí spoustu zábavy a naučí se péči o druhé. Hračka je doporučena pro děti od 5 let.
Ačkoliv jsou vzhledově kočičí dvojčata Hatchimals Surprise úplně stejná, každá má svou vlastní povahu. Jedna kočička miluje pohyb a ráda vám zaskotačí, zahraje hru nebo zatančí, kdežto ta druhá ráda povídá, vypráví vtipy, zpívá a naučí se opakovat slova, která říkáte. Naučte ji říkat třeba "Mám tě rád".

Hračka lze po dokončení restartovat a zvířátko se vrátí na začátek a učení může začít na novo. Bohužel skořápka se už samozřejmě neobnoví.

2 barevné varianty - nelze zvolit předem.

Rozměry balení (š v h): 20 x 30 x 15cm
Materiál: plast, plyš
Barevné varianty: dvojčata fialovorůžové, fialovozelené
Baterie: 2 x 1,5V AA LR6, 3 x AG13 LR44 (všechny baterie jsou součástí balení)
Nelze specifikovat konkrétní barvu.

Cena je uvedena za 1 balení hračky.
Hračka je vhodná pro děti od 5 let.

21 dalších produktů ve stejné kategorii: