Interaktivní kamarádi

Informace

Novinky

RC Robot Fobos 40cm na baterie USB mluví střílí tančí 2,4GHz na vysílačku Světlo Zvuk

DS54495353

Nový produkt

Robot FOBOS - to je unikátní vesmírný kamarád a ochránce, který mluví česky, ovládá robojazyk, střílí, tančí a hraje. Hračka se světlem a zvukem na baterie. Lze ho ovládat pomocí infračerveného dálkového ovladače, dosah je až 30 m. Po spuštění robota se jeho oči rozsvítí, uslyšíte kosmické zvuky a poté začne česky mluvit. Fobos hýbe pažemi, chodí pohybem nohou - plynule se posouvá i otáčí. S FOBOSEM se můžete stát programátorem. Pomocí funkcí na ovladači mu navolíte různé kroky a bude Vám dělat společnost i bez ovladače. Zapamatuje si až 50 příkazů. FOBOS je i skvělý bojovník, k dispozici má pět střel a žádný nepřítel mu neuteče. Velikou výhodou je dobíjení přes USB kabel. Robot má 19 funkcí, umí 70 hlášek. Rozměry balení (š v h): 31 x 44 x 13cm Rozměry dětské hračky (v): 40cm Materiál: plast Baterie: 2xAA 1,5V (nejsou součástí) Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 8 let

Více informací

Skladem

1 499 Kč s DPH

Více informací

Robot FOBOS - to je unikátní vesmírný kamarád a ochránce, který mluví česky, ovládá robojazyk, střílí, tančí a hraje. Hračka se světlem a zvukem na baterie.

Lze ho ovládat pomocí infračerveného dálkového ovladače, dosah je až 30 m. Po spuštění robota se jeho oči rozsvítí, uslyšíte kosmické zvuky a poté začne česky mluvit. Fobos hýbe pažemi, chodí pohybem nohou - plynule se posouvá i otáčí. S FOBOSEM se můžete stát programátorem. Pomocí funkcí na ovladači mu navolíte různé kroky a bude Vám dělat společnost i bez ovladače. Zapamatuje si až 50 příkazů. FOBOS je i skvělý bojovník, k dispozici má pět střel a žádný nepřítel mu neuteče. Velikou výhodou je dobíjení přes USB kabel. Robot má 19 funkcí, umí 70 hlášek.

Rozměry balení (š v h): 31 x 44 x 13cm
Rozměry dětské hračky (v): 40cm
Materiál: plast
Baterie: 2xAA 1,5V (nejsou součástí)

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 8 let

21 dalších produktů ve stejné kategorii: