Karneval, party

Informace

Novinky

KARNEVAL Sukně Hawaii dětská 45cm (104-150cm) 3-10 let *KOSTÝM*

DS69758676

Nový produkt

Parádní sukně ve stylu "Hawaii" nesmí žádné slečně v šatníku chybět! Tento senzační kousek je ideálním doplňkem na karneval nebo k typickému havajskému tanci "HULA". Sukně je vyrobena z tenkých igelitových pásků v různých barvách a zdobena barevnými okvětními lístky. Paráda! Staň se hvězdou karnevalového večírku díky této havajské sukni nebo si vytvoř celý havajský kostým! Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu "opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, "dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály. Připravte se na karneval a kupte karnevalový kostým pro děti již dříve, než karnevalové období začne. Karnevalový obleček jim bude zajisté slušet. Rozměry balení (š v h): 18 x 36 x 2cm Doporučená výška dítěte: 104-150cm Délka sukně: 45cm Balení obsahuje pouze sukni Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 do 10 let

Více informací

Skladem

86 Kč s DPH

Více informací

Parádní sukně ve stylu "Hawaii" nesmí žádné slečně v šatníku chybět! Tento senzační kousek je ideálním doplňkem na karneval nebo k typickému havajskému tanci "HULA". Sukně je vyrobena z tenkých igelitových pásků v různých barvách a zdobena barevnými okvětními lístky. Paráda! Staň se hvězdou karnevalového večírku díky této havajské sukni nebo si vytvoř celý havajský kostým!

Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu "opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, "dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály.

Připravte se na karneval a kupte karnevalový kostým pro děti již dříve, než karnevalové období začne. Karnevalový obleček jim bude zajisté slušet.

Rozměry balení (š v h): 18 x 36 x 2cm
Doporučená výška dítěte: 104-150cm
Délka sukně: 45cm
Balení obsahuje pouze sukni

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 do 10 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: