Karneval, party

Informace

Novinky

KARNEVAL Šaty ČERTvel. M (120-130 cm) 5-9 let KOSTÝM

DS21888977

Nový produkt

Karnevalové dětské šaty Čert Dětský karneval, karnevalové oblečky pro děti, karnevalová maska dětská, karnevalový kostým na děti Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu „opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, „dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály. Nevíš, jaký převlek zvolit na dětský karneval? Zkus tento originální převlek a proměň se v opravdového Čerta Balení obsahuje: * košili * kalhoty * plášť s kapucí Součástí balení nejsou: * vidle * boty Doporučený věk dětí: 5-9 let, velikost M, na výšku dítěte 120 - 130 cm. Cena je uvedena za 1 kus.

Více informací

Skladem

517 Kč s DPH

Více informací

Karnevalové dětské šaty Čert
Dětský karneval, karnevalové oblečky pro děti, karnevalová maska dětská, karnevalový kostým na děti
Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu „opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, „dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi.
Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank.
V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály.

Nevíš, jaký převlek zvolit na dětský karneval? Zkus tento originální převlek a proměň se v opravdového Čerta

Balení obsahuje:
* košili
* kalhoty
* plášť s kapucí

Součástí balení nejsou:
* vidle
* boty

Doporučený věk dětí: 5-9 let, velikost M, na výšku dítěte 120 - 130 cm.

Cena je uvedena za 1 kus.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: