Karneval, party

Informace

Novinky

KARNEVAL Šaty anděl + svatozář vel. M 6-8 let (116-128cm) KOSTÝM

DS63169077

Nový produkt

Půvabný karnevalový kostým s motivem anděla ve stříbrno-bílé barvě. Staň se hvězdou karnevalového večírku díky tomuto kostýmu! Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu „opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, „dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6.ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály. Připravte se na karneval a opatřete karnevalový kostým dětem již dříve, než karnevalové období začne! Bude jim zajisté slušet. Rozměry balení (š v): 26 x 45 x 1,5cm Doporuč. výška dítěte: 116-128cm Velikost: M - střední Součástí balení jsou: svatozář - pásek - šaty- Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 6 do 8 let

Více informací

Skladem

300 Kč s DPH

Více informací

Půvabný karnevalový kostým s motivem anděla ve stříbrno-bílé barvě. Staň se hvězdou karnevalového večírku díky tomuto kostýmu!

Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu „opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, „dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6.ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály.

Připravte se na karneval a opatřete karnevalový kostým dětem již dříve, než karnevalové období začne! Bude jim zajisté slušet.

Rozměry balení (š v): 26 x 45 x 1,5cm
Doporuč. výška dítěte: 116-128cm
Velikost: M - střední

Součástí balení jsou:
svatozář -
pásek -
šaty-

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 do 8 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: