Karneval, party

Informace

Novinky

KARNEVAL Helma rytířská plastová stříbrný štít KARNEVALOVÝ DOPLNĚK Zobrazit větší

KARNEVAL Helma rytířská plastová stříbrný štít KARNEVALOVÝ DOPLNĚK

DS99431235

Nový produkt

Praktická helma s ochranným krytem pro malé rytíře! Tento kvalitní kousek je zdoben úchvatným stříbrným štítem. Velikost helmy si můžeš navíc nastavit podle sebe! Tak zažij opravdickou rytířskou bitvu a využij k tomu tuto senzační helmu! Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu "opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, "dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály. Připravte se na karneval a kupte karnevalový doplněk pro děti již dříve, než karnevalové období začne. Rozměry balení (š v h): 17 x 34 x 12cm Materiál: plast Hračka je vhodná pro děti od 3 let. Cena je uvedena za 1ks hračky.

Více informací

Skladem

87 Kč s DPH

Více informací

Praktická helma s ochranným krytem pro malé rytíře! Tento kvalitní kousek je zdoben úchvatným stříbrným štítem. Velikost helmy si můžeš navíc nastavit podle sebe! Tak zažij opravdickou rytířskou bitvu a využij k tomu tuto senzační helmu!

Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu "opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, "dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály.

Připravte se na karneval a kupte karnevalový doplněk pro děti již dříve, než karnevalové období začne.

Rozměry balení (š v h): 17 x 34 x 12cm
Materiál: plast

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.
Cena je uvedena za 1ks hračky.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: