Karneval, party

Informace

Novinky

KARNEVAL Šaty malý Pirát vel.M (120-130 cm) 5-9 let KOSTÝM Zobrazit větší

KARNEVAL Šaty malý Pirát vel.M (120-130 cm) 5-9 let KOSTÝM

DS48577485

Nový produkt

Karnevalový klučičí kostým pro děti PIRÁT. Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu "opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, "dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály. Připravte se na karneval a kupte karnevalový kostým pro děti již dříve, než karnevalové období začne. Karnevalový obleček jim bude zajisté slušet. Rozměry dětské hračky - balení (š v): 27 x 33cm Velikost: střední Pro výšku dítěte: 120-130cm Balení obsahuje: blůzku - šátek - pásku přes oko - opasek - kalhoty - Meč není součástí balení Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 5 do 9 let

Více informací

Skladem

432 Kč s DPH

Více informací

Karnevalový klučičí kostým pro děti PIRÁT.

Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu "opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, "dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály.

Připravte se na karneval a kupte karnevalový kostým pro děti již dříve, než karnevalové období začne. Karnevalový obleček jim bude zajisté slušet.

Rozměry dětské hračky - balení (š v): 27 x 33cm
Velikost: střední
Pro výšku dítěte: 120-130cm

Balení obsahuje:
blůzku -
šátek -
pásku přes oko -
opasek -
kalhoty -

Meč není součástí balení

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 5 do 9 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: