Karneval, party

Informace

Novinky

KARNEVAL Šaty bojovník set 3v1 vel.M (116-128 cm) 6-8 let KOSTÝM

DS37035752

Nový produkt

Karnevalový klučičí set 3 v 1 pro opravdové bojovníky! Tato sada obsahuje několik výmněnných doplňků a díky tomu můžeš kostým obměňovat do 3 různých variací. Senzace! Staň se hvězdou karnevalových večírků díky této parádní sadě kostýmů! Baleno v praktické igelitové tašce na zip. Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu "opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, "dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály. Připravte se na karneval a kupte karnevalový kostým pro děti již dříve, než karnevalové období začne. Karnevalový obleček jim bude zajisté slušet. Rozměry balení (š v): 45 x 60cm Pro výšku dítěte: 116-128cm Vel.: M Obsah balení: košile, kalhoty, plášť, mušketýrská vesta, ninja vesta, šátek na obličej, maska na oči, návleky na boty, nálepka na hruď, kukla na obličej, pásky Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 6 do 8 let

Více informací

Skladem

813 Kč s DPH

Více informací

Karnevalový klučičí set 3 v 1 pro opravdové bojovníky! Tato sada obsahuje několik výmněnných doplňků a díky tomu můžeš kostým obměňovat do 3 různých variací. Senzace! Staň se hvězdou karnevalových večírků díky této parádní sadě kostýmů! Baleno v praktické igelitové tašce na zip.

Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu "opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, "dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály.

Připravte se na karneval a kupte karnevalový kostým pro děti již dříve, než karnevalové období začne. Karnevalový obleček jim bude zajisté slušet.

Rozměry balení (š v): 45 x 60cm
Pro výšku dítěte: 116-128cm
Vel.: M
Obsah balení: košile, kalhoty, plášť, mušketýrská vesta, ninja vesta, šátek na obličej, maska na oči, návleky na boty, nálepka na hruď, kukla na obličej, pásky

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 do 8 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: