Karneval, party

Informace

Novinky

KARNEVAL Šaty Pirátka s kloboukem a doplňky vel.M (116-128 cm) 6-8 let KOSTÝM

DS46167176

Nový produkt

Drsňácký karnevalový kostým s motivem pirátky! Kostým ve vínové barvě se stylovým páskem pro holčičky. Staň se hvězdou karnevalového večírku díky tomuto kostýmu a ohrom tak své kamarády! Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu "opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, "dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály. Připravte se na karneval a pořiďte karnevalový kostým dětem již dříve, než karnevalové období začne. Karnevalový obleček jim bude zajisté slušet. Rozměry balení (š v h): 27 x 43 x 5cm Pro výšku dítěte: 116-128cm Vel.: M Obsah balení: šaty, klobouk, šátek, pásek, návleky Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 6 do 8 let

Více informací

Skladem

489 Kč s DPH

Více informací

Drsňácký karnevalový kostým s motivem pirátky! Kostým ve vínové barvě se stylovým páskem pro holčičky. Staň se hvězdou karnevalového večírku díky tomuto kostýmu a ohrom tak své kamarády!

Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu "opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, "dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály.

Připravte se na karneval a pořiďte karnevalový kostým dětem již dříve, než karnevalové období začne. Karnevalový obleček jim bude zajisté slušet.

Rozměry balení (š v h): 27 x 43 x 5cm
Pro výšku dítěte: 116-128cm
Vel.: M
Obsah balení: šaty, klobouk, šátek, pásek, návleky

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 do 8 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: