Karneval, party

Informace

Novinky

KARNEVAL Koruna korunovační královská KARNEVALOVÝ DOPLNĚK Zobrazit větší

KARNEVAL Koruna korunovační královská KARNEVALOVÝ DOPLNĚK

DS22726252

Nový produkt

Saténová čelenka s úchvatným korunovačním klenotem je senzační doplněk na karneval, večírek nebo bál! Tento třpytivý kousek je zdoben barevnými drahokamy. Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu "opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, "dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály. Připravte se na karneval a kupte karnevalový doplněk dětem již dříve, než karnevalové období začne - bude se jim zajisté hodit. Rozměry balení (š v h): 20 x 30 x 10cm Rozměry korunky (š v): 9 x 10cm Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Více informací

Skladem

134 Kč s DPH

Více informací

Saténová čelenka s úchvatným korunovačním klenotem je senzační doplněk na karneval, večírek nebo bál! Tento třpytivý kousek je zdoben barevnými drahokamy.

Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu "opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, "dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály.

Připravte se na karneval a kupte karnevalový doplněk dětem již dříve, než karnevalové období začne - bude se jim zajisté hodit.

Rozměry balení (š v h): 20 x 30 x 10cm
Rozměry korunky (š v): 9 x 10cm

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: