Karneval, party

Informace

Novinky

KARNEVAL Šaty PRINCEZNA FIALOVÁ vel. XS (92-104 cm) 3-4 let KOSTÝM Zobrazit větší

KARNEVAL Šaty PRINCEZNA FIALOVÁ vel. XS (92-104 cm) 3-4 let KOSTÝM

DS16633618

Nový produkt

Karnevalové dětské šaty Princezna fialová vel. XS Dětský karneval, karnevalové oblečky pro děti, karnevalová maska dětská, karnevalový kostým na děti Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu „opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, „dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály. Balení s dětským karnevalovým kostýmem obsahuje šaty. Vhodné pro děti od 3 - 4 let, velikost XS, na výšku dítěte 92 - 104 cm. Délka šatů je 55 cm V pase jsou na gumu v nataženém stavu až 50 cm. Cena je uvedena za 1 kus.

Více informací

Skladem

388 Kč s DPH

Více informací

Karnevalové dětské šaty Princezna fialová vel. XS
Dětský karneval, karnevalové oblečky pro děti, karnevalová maska dětská, karnevalový kostým na děti
Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu „opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, „dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi.
Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank.
V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály.

Balení s dětským karnevalovým kostýmem obsahuje šaty.

Vhodné pro děti od 3 - 4 let, velikost XS, na výšku dítěte 92 - 104 cm.
Délka šatů je 55 cm
V pase jsou na gumu v nataženém stavu až 50 cm.

Cena je uvedena za 1 kus.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: