Karneval, party

Informace

Novinky

KARNEVAL Paruka popová hvězda KARNEVALOVÝ DOPLNĚK Zobrazit větší

KARNEVAL Paruka popová hvězda KARNEVALOVÝ DOPLNĚK

DS53115353

Nový produkt

Dětský karneval, karnevalové oblečky pro děti, karnevalová maska dětská, karnevalový kostým na děti Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu „opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, „dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály. Paruka popové hvězdy v černo-zelené barvě je ideální na karnevaly, koncerty nebo párty. Průměr paruky je 18 cm. Velikost balení: 21 x 28 cm. Cena je uvedena za 1 kus.

Více informací

Skladem

179 Kč s DPH

Více informací

Dětský karneval, karnevalové oblečky pro děti, karnevalová maska dětská, karnevalový kostým na děti
Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu „opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, „dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi.
Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank.
V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály.

Paruka popové hvězdy v černo-zelené barvě je ideální na karnevaly, koncerty nebo párty.
Průměr paruky je 18 cm.
Velikost balení: 21 x 28 cm.

Cena je uvedena za 1 kus.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: