Karneval, party

Informace

Novinky

KARNEVAL Šaty čarodějnice černá pavučina vel.M (116-128 cm) 6-8 let KOSTÝM

DS95283564

Nový produkt

Kostým pro malé čarodějnice! Kostým černé barvy ve velikosti M je určen pro výšku dítěte (116-128cm). Šaty jsou dekorovány průhlednými rukávy .....

Více informací

Skladem

272 Kč s DPH

Více informací

Kostým pro malé čarodějnice! Kostým černé barvy ve velikosti M je určen pro výšku dítěte (116-128cm). Šaty jsou dekorovány průhlednými rukávy s motivem pavučin. S tímto úchvatným kostýmem se zaručeně staneš hvězdou karnevalu!

Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu "opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, "dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály.

Připravte se na karneval a pořiďte karnevalový kostým dětem již dříve, než karnevalové období začne - bude se jim jistě hodit.

Rozměry balení (š v h): 26 x 37 x 2cm

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 do 8 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: