Karneval, party

Informace

Novinky

KARNEVAL Šaty Šípková Růženka vel. XS (92-104cm) 3-4 roky KOSTÝM Zobrazit větší

KARNEVAL Šaty Šípková Růženka vel. XS (92-104cm) 3-4 roky KOSTÝM

DS48106338

Nový produkt

Krásné, růžové, bohatě zdobené, dětské šaty s čelenkou na hlavu - obleček na karneval pro všechny malé holčičky, princezny. Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu "opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, "dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály. Připravte se na karneval a kupte karnevalový kostým pro děti již dříve, než karnevalové období začne. Karnevalový obleček jim bude zajisté slušet. Rozměry balení (š v) cca: 29 x 32cm Velikost: SX Určeno pro výšku dítěte: 92-104cm Součástí kostýmu jsou: šaty, ozdoba do vlasů - korunka Vhodné pro děti ve věku 3-4 let Cena je uvedena za 1 balení hračky

Více informací

Skladem

416 Kč s DPH

Více informací

Krásné, růžové, bohatě zdobené, dětské šaty s čelenkou na hlavu - obleček na karneval pro všechny malé holčičky, princezny.

Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu "opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, "dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály.

Připravte se na karneval a kupte karnevalový kostým pro děti již dříve, než karnevalové období začne. Karnevalový obleček jim bude zajisté slušet.

Rozměry balení (š v) cca: 29 x 32cm
Velikost: SX
Určeno pro výšku dítěte: 92-104cm
Součástí kostýmu jsou: šaty, ozdoba do vlasů - korunka

Vhodné pro děti ve věku 3-4 let
Cena je uvedena za 1 balení hračky

30 dalších produktů ve stejné kategorii: