Karneval, party

Informace

Novinky

Rytířská sada meč 63cm s pouzdrem a opaskem na kartě plast Zobrazit větší

Rytířská sada meč 63cm s pouzdrem a opaskem na kartě plast

DS28267908

Nový produkt

Parádní sada pro všechny malé rytíře a bojovníky, obsahující meč s pouzdrem a opasek, na kartě. Staň se opravdovým rytířem díky těmto senzačním doplňkům! Rytíř byl středověký válečník šlechtického původu, který bojoval převážně na koni. Oblékal se do těžké kovové zbroje, jež se skládala z brnění, přilby a štítu.Jeho hlavními zbraněmi byl meč a dlouhé kopí, mimo to se často používaly zbraně jako sekera, kladivo či palcát. Rozměry balení (š v): 28 x 75cm Rozměry dětské hračky (d): 63cm Materiál: kov, plast, textil Obsah balení: meč, pouzdro, opasek Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Více informací

Skladem

367 Kč s DPH

Více informací

Parádní sada pro všechny malé rytíře a bojovníky, obsahující meč s pouzdrem a opasek, na kartě. Staň se opravdovým rytířem díky těmto senzačním doplňkům!

Rytíř byl středověký válečník šlechtického původu, který bojoval převážně na koni. Oblékal se do těžké kovové zbroje, jež se skládala z brnění, přilby a štítu.Jeho hlavními zbraněmi byl meč a dlouhé kopí, mimo to se často používaly zbraně jako sekera, kladivo či palcát.

Rozměry balení (š v): 28 x 75cm
Rozměry dětské hračky (d): 63cm
Materiál: kov, plast, textil
Obsah balení: meč, pouzdro, opasek

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: