Karneval, party

Informace

Novinky

KARNEVAL Paruka Anděl krátká blond KARNEVALOVÝ DOPLNĚK

DS20828806

Nový produkt

Půvabná světlá, blonďatá, karnevalová paruka krátká. Skvělý doplněk karnevalového kostýmu anděl. Staň se hvězdou karnevalového večírku! Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu "opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, "dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály. Připravte se na karneval a pořiďte karnevalový doplněk dětem již dříve, než karnevalové období začne, bude se jim bude zajisté hodit. Rozměry dětské hračky (š v h): 20 x 30 x 8cm Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 15 let

Více informací

Skladem

145 Kč s DPH

Více informací

Půvabná světlá, blonďatá, karnevalová paruka krátká. Skvělý doplněk karnevalového kostýmu anděl. Staň se hvězdou karnevalového večírku!

Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu "opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, "dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály.

Připravte se na karneval a pořiďte karnevalový doplněk dětem již dříve, než karnevalové období začne, bude se jim bude zajisté hodit.

Rozměry dětské hračky (š v h): 20 x 30 x 8cm

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 15 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: