Kosmetika pro děti

Informace

Novinky

EP line Sada dárková Cars 3 (Auta) EDT Dětská toaletní voda 30ml + sprchový gel 60ml Zobrazit větší

EP line Sada dárková Cars 3 (Auta) EDT Dětská toaletní voda 30ml + sprchový gel 60ml

DS69674286

Nový produkt

Potěšte vašeho malého závodníka touto dárkovou sadou pro kluky Cars 3 s motivy oblíbeného Bleska McQueena. Sada obsahuje toaletní vodu a sprchový gel v praktické tubě. Toaletní voda má citrusově dřevitou vůni - její složení tvoří citron, mandarinka a cedrové a santalové dřevo spolu s růží a jasmínem. Vůni by mělo dítě používat pod dozorem dospělé osoby a je důležité zabránit jejímu nastříkání do očí. Tato kosmetika je složená minimálně z 95% přírodních složek a neobsahuje parabeny ani sulfáty. Dermatologicky testováno, vyhovuje přísným normám EU. Zdravotně nezávadné. Vyrobeno v Itálii. Když se začínající, avšak velmi ambiciózní závodní auto Blesk McQueen během cesty na velkolepý šampionát Zlatý píst neočekávaně zatoulá do ospalé Kardanové lhoty u Silnice 66, naučí se, že opravdová radost ze života se neskrývá za cílovou rovinkou, ale na cestě k ní. Auta ze lhoty, s nimiž se v průběhu svého putování napříč Amerikou seznámí, mu ukáží, že na světě existují i důležitější věci než trofeje, sláva a sponzoři. Rozměry balení (š v h): 18 x 18 x 4cm Objem EDT: 30ml Objem sprchový gel: 60ml Obsah balení: toaletní voda, sprchový gel Cena je uvedena za 1 balení - sadu Výrobek je vhodný pro děti od 5 let -dm- -js-

Více informací

Skladem

269 Kč s DPH

Více informací

Potěšte vašeho malého závodníka touto dárkovou sadou pro kluky Cars 3 s motivy oblíbeného Bleska McQueena. Sada obsahuje toaletní vodu a sprchový gel v praktické tubě. Toaletní voda má citrusově dřevitou vůni - její složení tvoří citron, mandarinka a cedrové a santalové dřevo spolu s růží a jasmínem.

Vůni by mělo dítě používat pod dozorem dospělé osoby a je důležité zabránit jejímu nastříkání do očí. Tato kosmetika je složená minimálně z 95% přírodních složek a neobsahuje parabeny ani sulfáty. Dermatologicky testováno, vyhovuje přísným normám EU. Zdravotně nezávadné. Vyrobeno v Itálii.

Když se začínající, avšak velmi ambiciózní závodní auto Blesk McQueen během cesty na velkolepý šampionát Zlatý píst neočekávaně zatoulá do ospalé Kardanové lhoty u Silnice 66, naučí se, že opravdová radost ze života se neskrývá za cílovou rovinkou, ale na cestě k ní. Auta ze lhoty, s nimiž se v průběhu svého putování napříč Amerikou seznámí, mu ukáží, že na světě existují i důležitější věci než trofeje, sláva a sponzoři.

Rozměry balení (š v h): 18 x 18 x 4cm
Objem EDT: 30ml
Objem sprchový gel: 60ml
Obsah balení: toaletní voda, sprchový gel

Cena je uvedena za 1 balení - sadu
Výrobek je vhodný pro děti od 5 let-dm-
-js-