Kreativní hračky

Informace

Novinky

Tabulka kreslicí kreativní set s magnetickou tužkou, perem a razítky

DS68338450

Nový produkt

Parádní magnetická tabulka pro kreativní dětičky! U tabule jsou přiloženy také 4 ks razítek, se kterými lze vytvářet tvary s motivem květinky, trojúhelníku, srdce a kolečka pouze na kreslící tabuli. Nakresli si obrázek na tabulku magnetickou tužkou a natiskni si k tomu různá razítka. Senzace! Balení obsahuje magnetické pero a magnetická razítka, díky kterým můžeš vytvářet parádní obrázky. Pokud se ti obrázek přestane líbit, můžeš ho kdykoli smazat pomocí páčky ve spodní části tabulky. Máš už tento super kousek ve svém pokojíčku i ty? Rozměry balení (š v h): 46,5 x 34 x 3,5cm Materiál: plast Obsah balení: tabulka, magnetická tužka, razítko 2ks Rozměr kreslící plochy: 23 x 16cm Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Více informací

Skladem

463 Kč s DPH

Více informací

Parádní magnetická tabulka pro kreativní dětičky! U tabule jsou přiloženy také 4 ks razítek, se kterými lze vytvářet tvary s motivem květinky, trojúhelníku, srdce a kolečka pouze na kreslící tabuli.

Nakresli si obrázek na tabulku magnetickou tužkou a natiskni si k tomu různá razítka. Senzace! Balení obsahuje magnetické pero a magnetická razítka, díky kterým můžeš vytvářet parádní obrázky. Pokud se ti obrázek přestane líbit, můžeš ho kdykoli smazat pomocí páčky ve spodní části tabulky. Máš už tento super kousek ve svém pokojíčku i ty?

Rozměry balení (š v h): 46,5 x 34 x 3,5cm
Materiál: plast
Obsah balení: tabulka, magnetická tužka, razítko 2ks
Rozměr kreslící plochy: 23 x 16cm

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: