Kreativní hračky

Informace

Novinky

ALEXANDER Magnetické příběhy oblékání s Aničkou a Tomáškem set 38 dílků

DS41167709

Nový produkt

Nudí se vaše dítě na cestách a už nevíte jak ho zabavit? Magnetická příběhová kniha je tím pravým! Kniha je vhodná pro děti od 4 let, který.....

Více informací

Skladem

298 Kč s DPH

Více informací

Nudí se vaše dítě na cestách a už nevíte jak ho zabavit? Magnetická příběhová kniha je tím pravým!

Kniha je vhodná pro děti od 4 let, kterým napomáhá rozvíjet nejen představivost a fantazii, ale také při vyprávění různých příběhů značně pomáhá ke zlepšení vyjadřovacích schopností a tvorbě větší slovní zásoby. Kniha obsahuje magnetické pozadí, na které se skládají obrázkové příběhy podle vzoru a nebo si může dítě tvořit vlastní kombinace. Díky magnetům drží jednotlivé dílky na podkladové desce, takže se nic tak snadno nevysype nebo neztratí jako u normálních her. Z tohoto důvodu je hra vhodná například na dlouhé cesty do auta či vlaku a nebo v létě na deku na koupališti.

Stylová Anička a Tomášek
Tato magnetická kniha je s tématikou oblékání, takže určitě potěší každou malou parádnici a milovnici módy. Balení obsahuje čtyři karty s holčičími modely a čtyři s chlapeckými. Součástí balení je také mnoho různých obrázkových magnetů s oblečením. Dítě může zkoušet kombinovat různé oblečení a doplňky k sobě a vytvářet si příběhy, kam v tom asi oblékací holčička a chlapeček půjdou a podobně.

Rozměry balení (š v h): 19 x 26 x 4cm
Obsah balení (celkem 38 dílků)

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 4 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: