Kuchyňky a nádobíčka

Informace

Novinky

Chillfactor Slushy Maker výroba ledové tříště dětský shaker Modročervený plast

DS53660176

Nový produkt

Slushy Maker - dětský originální plastový, výrobník na ledovou tříšť, v krabičce. Součástí balení je kromě lžičky i návod jak vytvořit vlastní ledovou tříšť. Zmraz, mačkej, užívej si! Slushy maker – výroba ledové tříště v cool barvách modré, růžové, fialové a červené od Chillfactor vyrobí ledovou tříšť za méně než minutu. Je to tak jednoduché! Slushy maker můžeš používat znovu a znovu. Jednoduše ho umyj, dej zmrazit a užij si party s ledovou tříští! Rozměry balení (š v h): 11 x 20 x 11cm Materiál: plast Barevná varianta: čeveno-modrá Obsah balení: nádobka Slushy Maker s víčkem, lžička-brčko, návod Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Více informací

Skladem

399 Kč s DPH

Více informací

Slushy Maker - dětský originální plastový, výrobník na ledovou tříšť, v krabičce. Součástí balení je kromě lžičky i návod jak vytvořit vlastní ledovou tříšť.

Zmraz, mačkej, užívej si! Slushy maker – výroba ledové tříště v cool barvách modré, růžové, fialové a červené od Chillfactor vyrobí ledovou tříšť za méně než minutu. Je to tak jednoduché! Slushy maker můžeš používat znovu a znovu. Jednoduše ho umyj, dej zmrazit a užij si party s ledovou tříští!

Rozměry balení (š v h): 11 x 20 x 11cm
Materiál: plast
Barevná varianta: čeveno-modrá
Obsah balení: nádobka Slushy Maker s víčkem, lžička-brčko, návod


Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: