Kuchyňky a nádobíčka

Informace

Novinky

SMOBY Kuchyňka dětská Bon Appetit oranžová set s nádobím a potravinami Zvuk

DS61938479

Nový produkt

Plastová kuchyňka pro děti Bon Appetit "Chef" oranžovo-bílá se zvukovými efekty, z plastu. Je vybavena kávovarem na kapsle, elektronickou plotýnkou, lednicí, troubou, nádobím a maketami potravin. Obsahuje celkem 23ks příslušenství. Pomáhá vám dcerka při vaření? Toto kuchyňské studio je přesně to, co vaše malá hospodyňka potřebuje. Obsahuje nádobíčko, sporák a další hračky, se kterými se bude každá malá slečna cítit jako v ráji. Dětské kuchyňky patří mezi oblíbené hračky nejen malých holčiček, ale i chlapců. Rozměry dětské hračky (š v h): 52 x 96,5 x 33,5cm Rozměry baleení (š v h): 49,5 x 65,5 x 19,5cm Výška pracovní desky: 48cm Materiál: plast Baterie: 1xCR2032 (je součástí) Kvalitní plast. Vyrobeno v EU Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Více informací

Skladem

1 400 Kč s DPH

Více informací

Plastová kuchyňka pro děti Bon Appetit "Chef" oranžovo-bílá se zvukovými efekty, z plastu. Je vybavena kávovarem na kapsle, elektronickou plotýnkou, lednicí, troubou, nádobím a maketami potravin. Obsahuje celkem 23ks příslušenství.

Pomáhá vám dcerka při vaření? Toto kuchyňské studio je přesně to, co vaše malá hospodyňka potřebuje. Obsahuje nádobíčko, sporák a další hračky, se kterými se bude každá malá slečna cítit jako v ráji. Dětské kuchyňky patří mezi oblíbené hračky nejen malých holčiček, ale i chlapců.

Rozměry dětské hračky (š v h): 52 x 96,5 x 33,5cm
Rozměry baleení (š v h): 49,5 x 65,5 x 19,5cm
Výška pracovní desky: 48cm
Materiál: plast
Baterie: 1xCR2032 (je součástí)
Kvalitní plast. Vyrobeno v EU

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: