Kuchyňky a nádobíčka

Informace

Novinky

ECOIFFIER Dětská sada nádobí set kuchyňský s odkapávačem a doplňky 34cm PLAST

DS58119090

Nový produkt

Velký dětský set plastového nádobí z plastu v sadě s odkapávačem. obsahující mmj. hrnky (kelímky), kuchyňskou špachtli, hrnce, vidličky, nože, lžičky, plytké talíře. Dětská sada nádobíčka na vaření a umývání. Díky tomuto praktickému odkapávači bude mytí nádobí hračkou! Dětské nádobíčko - malý kuchař (kuchařka) Každá malá kuchařinka chce mít vlastní nádobíčko, aby mohla svým panenkám připravit výborné jídlo. Tyto hračky zaručeně způsobí hodně radosti, vaše dcerka se bude cítit dospěle a důležitě. Dětské nádobíčko nesmí chybět v žádné dětské kuchyňce. Rozměry balení (š v h): 33,5 x 10 x 21cm Materiál: plast Obsah balení: hrníčky, příbory, talíře, hrnec s poklicí, sada rendlíků, obracečka Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 18 měsíců

Více informací

Skladem

239 Kč s DPH

Více informací

Velký dětský set plastového nádobí z plastu v sadě s odkapávačem. obsahující mmj. hrnky (kelímky), kuchyňskou špachtli, hrnce, vidličky, nože, lžičky, plytké talíře. Dětská sada nádobíčka na vaření a umývání. Díky tomuto praktickému odkapávači bude mytí nádobí hračkou! Dětské nádobíčko - malý kuchař (kuchařka)

Každá malá kuchařinka chce mít vlastní nádobíčko, aby mohla svým panenkám připravit výborné jídlo. Tyto hračky zaručeně způsobí hodně radosti, vaše dcerka se bude cítit dospěle a důležitě. Dětské nádobíčko nesmí chybět v žádné dětské kuchyňce.

Rozměry balení (š v h): 33,5 x 10 x 21cm
Materiál: plast
Obsah balení: hrníčky, příbory, talíře, hrnec s poklicí, sada rendlíků, obracečka

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 18 měsíců

30 dalších produktů ve stejné kategorii: